Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan fogzás? Lehet?...

3 hónaposan fogzás? Lehet? Ezeket tapasztalom pár napja:

Figyelt kérdés

kb. 2 hete többet sír, mint szokott

most hétvége óta egyre gyakrabban sír, ilyenkor megfeszíti magát

arca piros, a jobb oldalon ma már duzzadtabbnak látom, mint a másik oldalon

NEM SZOPIK RENDESEN :( 3 napja szenvedek vele, 120 ml helyett 70-80-at eszik, azt is nagy nehezen, inkább csak rágja a cicit

a cumiját majd szétszedi, úgy szopja

már kb. 6 hetes kora óta folyik a nyála

öklét, ujjacskáit állandóan tömködi a szájába

most éjszaka is nagyon keservesen sírt álmában


kb. ennyi. nagyon szenvedünk,nyugtalanok az éjszakák

most Panadol babyt adtam neki, hátha segít


Más is tapasztalta ilyen korán? Vagy ez még nem jelenti azt, hogy egyből jön a foga? Egyltalán ez a fogzás lenne?


2009. nov. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

pont ugyanígy vagyuk, 1 hete az ökle állandóan a szájában, nyáladzik rettentően, sír, nehezen szopizik:( megmasszíroztam az ujjammal a kis ínyét és úgy tűrte csendben szegénykém:(

megkérdeztem védőnőt: szerinte még nem a foga jön, hanem elkezdődött a fogzási procedúra. Attól még lehet, hogy csak 5-6 hónaposan fog az első foga kijönni:(

ma pl. egész nap üvöltés volt nálunk:(

3 hónaposak vagyunk.

2009. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Dettó! 25-én múlt 3 hónapos. Ma még a hasa is ment, nem tudom ettől van-e. Sétálásból se lett semmi, mert üvöltött :(
2009. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó, szegénykéim! :( Nem csak mi szenvedünk ennyire :(

Engem leginkább a szopi zavar, mert a tejcim is kevesebb ltt, mert nem eszik rendesen :( Próbálok fejni, és ma kezdtem el szedni homeós tejserkentő bogyót.

Mi holnap töltjük a 3. hónapot.

Azt hiszem, holnap felkeresem a védőnőmet...

2009. nov. 2. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Az én babám szombaton mult 4 hetes, de ugyanezeket tapasztalom nála már 3 napja.

Létezik, hogy nálunk is már elkezdődött a fogzás???

2009. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont ma akartam hasonlo kérdést feltenni de akkor már nem teszem.13-án volt 3 hos a manom és kb 2-3 napja ugyanezt tapasztalom annyi h nem piros és duzzadt az arca.én meg már azon gondolkodtam h a hasa fáj mert fesziti magát de hát nem valoszinü.a párommal azt találgattuk h a foga vagy a hasa.
2009. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

Unitesóm kislányának 7hetesen már 3foga volt.nem akartam elhinni de ott volt.Mi 15hósak múltunk és még mindig csak 6van-ill most küszködünk a 4rágóval.szval babája válogatja.adj homeós szert neki ,nagyon jók,csak meg kell nézni az arcpirosodásos tünetekre és a többi tünetre melyik szer való,mert nem biztos,hogy a chamomilla mindig jó.Én mindenre ezt használom és tényleg hatásos,ha jól választol szert.kívánom,hogy könnyebb legyen nektek is:) 15hós baba mamája

2009. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi két hónaposak vagyunk és nálunk is hasonló a helyzet. Folyik a nyála, az ökle a szájában, és tuti nem éhes, lehet látni, ahogy az ujjaival nyomkodja az ínyét, az alsót is felsőt is, tiszta erőből. Kicsit még korai a fogzás nálunk, talán amiat van hogy most rakódik le neki. De hogy ki is jönne, még odébb van:). Elképzelésem sincs, hogy miért lehet, lassan már egy hete tart. Ma megyünk gyerekorvoshoz, ( első oltás :)), ott mindenképpen rákérdezek hogy lehetséges e a fogzás. Szép napot!

2009. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!