Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hónapos babánál hogy...

Egy 6 hónapos babánál hogy tudom meg, ha agyrázkódása van?

Figyelt kérdés
Leesett az ágyról, hátul ütötte be a kis fejét, és nagyon sokára hagyta csak abba a sírást. Tisztelettel kérek mindenkit,h az olyan kommenteket hagyjuk h minek raktad az ágyra stb, így is elég vacakul érzem magam.

2013. jún. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége, hogy baja lett. Ha nem hány, nem alszik állandóan, akkor nincs agyrázkódása.

A babák sokszor esnek le valahonnan anélkül, hogy komoly bajuk lenne.

2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Észreveszed, ha nagyobb baj van.

Akkor nem tudnád megnyugtatni, sírna, akkor hányás is jelentkezhetne, vagy nem játszana úgy tovább, tehát látnád rajta, hogy nincs jól.

Viszont ha ez ma történt, azért figyeld, de ha olyan lesz egész nap, mint máskor, akkor nincs gond.:)

2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én elvinném dokihoz most...azért az más ha egy 18 hónapos lesik,de 6 hónapos :(
2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát aki ehhez bármi rosszat szólna,annak tuti nincs gyereke.

Sajnos megtörténik az ilyen.:(

De én azt tanácsolom,vidd el a korházba,hadd nézzék meg.Legalább te is megnyugszol.

Nekik még elég vékony a kis koponyájuk,ott hátul pedig épp a kisagy van,ami sérülhet.

Jobbulást neki!

2013. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem nagyon kevés olyan baba van, aki soha életében nem esett le sehonnan. Őket ez még kevésbé viseli meg, mint a nagyobb gyerekeket vagy a felnőtteket. Sír, persze, mert megijedt és fájt neki, de ha nem aluszékonyabb, mint máskor, eszik endesen, nem hány stb. akkor semmi baja, csak szerzett egy kis élettapasztalatot :)
2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is esett le az ágyról, 5 hónaposan. Azonnal bevittük az ügyeletre, alaposan megvizsgálták és nem volt baja. Én így nyugodtam meg. Utána pár alkalommal hányt, akkor irány vissza. Még alaposabban megvizsgálták, nem volt baja. Észre lehet venni ha baja van, de biztosan nem kockáztatnám meg hogy csak napok múlva derüljön ki. Én is ramatyul éreztem magam, baromi ciki is volt bemenni a kórházba, de ha csak emiatt nem mennél, akkor megnyugtatlak, sajnos valóban kevés az olyan baba aki ne esett volna le innen-onnan. A kórházban sem fognak lehülyézni, ott szerintem minden napos az ilyen eset. Velünk baromi normálisak voltak.
2013. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a dokira szavazok. Inkább legyen egy felesleges kör, mint nagy baj.
2013. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a legtöbb baba leesik, de nem mindegy, milyen magasról és hogy üti meg magát, szóval nyugi, nem nálatok fordult elő először, de én is biztosan megnézetném, ha bármiféle apró jelet észrevennék rajta, ami em olyan, ahogy szokott lenni
2013. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!