Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babátok mikor...

14 hónapos babátok mikor eszik és mennyit?

Figyelt kérdés

Az én kislányom alig eszik valamit.

Kb. 500 ml tápszer megy be egy nap és vagy 130 főzelék, meg egy kevés krémtúró, vagy joghurt.



2013. szept. 9. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam, de 14 hónaposan is így evett. Reggeli 210 ml kakaó, fél szelet vajas kenyér, tízórai joghurt (ezt úgy tűnik elhagyjuk, mert későn kel), ebéd, amit mi eszünk (nem tudom mennyi, nem mérem, de szép adag), uzsonna joghurt vagy gyümölcs 150-200 g, vacsorára eszik az én szendvicsemből, kb. fél szeletet, lefekvés előtt 240 ml tápszer.
2013. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen korúak voltak a gyerekeim, mindig együtt ettek a családdal. Majdnem mindig ugyanazt, amit a többiek. Tápszert még véletlenül sem kaptak rendes étel helyett.
2013. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

13 hónapos a fiam, reggel tejet iszik 2dl körül (nem anyatej) rá egy órára kalácsot joghurttal, (vagy kenőmájas kenyér, körözött, sajtkrém sonkával) ebédre amit magunknak főzök, nem mérem mennyit de elég jó adagot. 3 óra fele gyümölcs,meg krémtúró, 6 óra fele tejbegríz, vagy tejberizs, vagy virsli stb..

Fél 8 fele 2dl tej.

2013. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos lányunk kb. annyit eszik, mint a tiéd. Rosszabb napokon ennyit sem.
2013. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tápszert reggel és este iszik. Napközben meg szinte semmit nem eszik. Nem kell neki semmi, már örülök, hogy ennyi benne van, meg az a kis valami nap közben. Sosem evett jól, de mióta szilárdat kellene ennie, azóta főleg. Már pépesítettem neki, az sem jó.
2013. szept. 9. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!