Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyit alszik és...

Nektek mennyit alszik és eszik 2 hónapos babátok? (éjjel-nappal)

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont mikor betöltötte a 2.hónapot,elkezdett kelni egyszer éjjel enni,ekkor evett 160-180milit.Utána reggel is 160milit.Majd rá másfél órára ment újra aludni,akkor evett még 60-70milit.Aludt 3-4órát,majd evett 160milit,majd rá másfél órára ment aludni kb és akkor evett még 60milit.Aludt 2-3órát,majd evett 160milit.Utána már este fürdés fél7-7körül,majd vacsi 180mili,de van hogy csak 100milit evett,ha esetleg még a du-i után hamarabb megéhezett volna.Este 7-fél8tól aludt egyébként reggel 7-fél8ig.Kb két hétig kelt éjjel,utána megint átaludta az éjjelt.
2013. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 hét múlva lesz 2 hónapos.7-szer eszik 120 milliket,de nem mindig eszi meg ezt a mennyiséget.10 körül elalszik kb és fél 4-4 körül ébred fel enni,evés után fél órával alszik kb vissza.De 1-2 hete meg átaludta az éjszakát,reggel majdnem 6-ig aludt,előző este pedig nem akart elaludni,hajnal 3-ig ébren volt,ebből tanulva este felé már nem hagyom hosszabb ideig aludni,nehogy ugyanígy járjunk.Nappal 2-szer alszik nagyot,egyszer délelőtt és aztán délután,kb 2 és fél 3 órát.3 óránként etetem,de ha nagyon éhesnek tűnik akkor előbb,ha nagyon jót alszik nem ébresztem fel enni a 3 óra elteltével.
2013. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!