Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány db pelenkája van...

Kinek hány db pelenkája van most jelenleg otthon raktáron?

Figyelt kérdés
És mikor lesz a következő pelenkavásárlás, mennyit vesztek meg egyszerre milyen fajtát és mekkora méretet?

2013. szept. 9. 12:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem tojours van, egy csomag raktáron (50db), most fog elfogyni az a néhány, ami még az előzőből van. 5-ös méret.

De épp a napokban kell vennem valami mást éjjelre, mert ebből mindig kifolyik, sokat iszik a lányom.

2013. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Megszámoltam neked. :) 152 db van a szekrényben, és 3 a táskában, ha mennénk valahová. Mindig Liberot veszek, most 5-ös méretet használ a lányom (napi 2-3 db). Ha úgy 15 körülre csökken a mennyiség, akkor rendelek, egyszerre három mega pack csomagot szoktam rendelni (240 db)
2013. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12-es válaszolü megkérezhetem honnan rendeled,és mennyiért?
2013. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Épp fogyóban van.Holnap megyek venni.

Van még 5db Libero 3-asom,és Rossmann Babydream-es 10 db.

2013. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Van egy Libero bontatlan csomag 84db-os (4-es méret) és egy 62db-os (3-as méret) aminek több mint a fele megvan még. Már megvettem egy nagyobb méretet is mert épp akciós volt és ebbe a méretbe volt csak már a boltban. Ami nem probléma mert 8kg és már jó az is.
2013. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Labellt és Dadát használunk. És nem raktározok itthon (hely sincs), mert ha elfogy, kb. aznap tudok venni új csomagot. Egyszerre kb. 100-at veszek, most olyan 70 lehet itthon. Volt, hogy annyira halasztottam a pelusvásárlást, hogy már csak 4-5 darab volt itt-ott elszórva. 5-ös méret. Mivel ez mindig akciós, nem éri meg egyszerre nagy tételben bevásárolni belőle.
2013. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
1,5 csomaggal van itthon (kb. 100-120 db). Gyógyszertári Bebish, 4-es méretű. 2 csomaggal szoktam venni, mikor már a 2. csomag a felénél jár.
2013. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Van itthon 1,5 csomag Aldis (nappalra adom rá) és 1,5 csomag Pennys (éjszakára adom rá).
2013. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Nekünk most Liberonk van az igaz de nagyon szeretem a zöld zacsis tescos pelust. Mindig azt veszem amilyik akcióban van. De általában a Lidlst, zöld tescos, pampers-t, Liberot szoktam venni. Ezekből válogatom össze. :)
2013. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

7. vok.

Azt egyértelműen nem mondanám, hogy kevesebb fogy-e, vagy ugyanannyi. Az viszont tény, hogy első perctől kezdve bajaim voltak a pelenkákkal. Kifolyt, szakadt, enm állt jól a fiamon. Ráadásul a fiam pocakos, és husis combú ma is. Eleinte higgies-ünk volt. Rengeteget kaptam belőle, pedig nagyon utáltam. Átázott éjjel, átázott nappal. Akkor jött a Pampers. Na, az jó volt egy ideig. Néha beugrott 1-2 ilyen olyan csomag (pl. dm-es, rossmannos), de azok sem voltak jók. Így aztán, amikor egy bevált, én nem variáltam. Az 5-ös méretig jó volt a pampi, utána a dm-es volt megfelelő, és mióta 6-ost használunk, a libero a nyerő. Úgyhogy, ha valami beválik, akkor azt használjuk.

2013. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!