Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csecsemőkori epilepszia...

A csecsemőkori epilepszia kinőhető?

Figyelt kérdés
4 hetes kisfiam lehet, hogy epilepsziás. Holnap megyünk kórházba kivizsgálásra.

2013. szept. 10. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kinőhető, de ha tényleg az, és kinövi-e nem lehet tudni. Majd az idő megválaszolja. Lehet, hogy valami súlyos probléma van, de az is lehet, hogy nincs is gond.
2013. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kinőttem. Szedni kellett gyógyszert vagy 2 éves koromig, pár hónapos koromtól, de szerencsére teljesen rendbejöttem.
2013. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiánál 9 hónaposan kezdődött és már kinőtte. Most lesz 7 éve és tünet mentes kb 2 éve!
2013. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hugom is az sajnos, kiskorában jött elő..Senkinek nem kívánom az éveket és amennyit kórházban volt.9 éve tünetmentes, kifogtunk egy nagyon jó budapesti főorvost..Jólvan, de sajnos nem nőtte el..mostmár 20 éves, de nekünk is azt mondták ki lehet nőni. Még bizakodunk mi is:(
2013. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is azt mondom hogy ki lehet nőni :) kiskoromban lettem én is az igaz nekem sokáig kellett gyógyszert szednem de 14éves koromtól nem volt rohamom. 16éves koromra a doki megállapította hogy kinőttem :) ennek már lassan 15 éve hogy nem volt rohamom. 4,5 hónapos a kislányom és nem látom rajta hogy örökölte volna :)
2013. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy gyógyíthatatlan betegség...
2019. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!