Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom honapos kislanyom,...

Harom honapos kislanyom, tegnap furdes utan borzaszto sirasba kezdett, nem akart szopni csak miutan (ot perc) meg nyugtattam, setaltam vele egy kicsit, ma ugyanezt eljatszotta meg egyszer, miutan megnyugodott, szopikalt majd elaludt. Miert?

Figyelt kérdés
Mar felek elore a holnap estetol,mi lehet vajon vele?Nagyon szeret fudeni,vidam. masszirozom,feloltoztetem,bekenem a szajat,stb szoval a szokasos rituale es utana pedig ra zendit...de ugy mintha nagyon fajna valamije..
2009. nov. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk pontosan 3 hónaposan kezdett ilyeneket produkálni, a gyerekorvosunk szerint ez már a fogai miatt van.
2009. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk nem volt még 3 hónapos,mikor úgy elkezdett sírni fürdés közben,mint még soha...Nem tudjuk,hogy miért,de nagyon szívszaggatóan sírt...Aztán,mikor majd 2 hete áttértünk a nagykádban lévő fürdésre,akkor abbahagyta... Azaz,hogy most utána kezd el sírni valamiért... De ezt már másnál is olvastam,hogy 3 hónapos korukra Volt ez a sírásos dolog...

Én is kiváncsi lennék,hogy miért csinálják ezt a babák..


Üdv.,egy 3 hónapos kislány anyukája :)

2009. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!