Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 14 hónapos...

Mit tegyek, hogy 14 hónapos fiam ragaszkodóbb legyen?

Figyelt kérdés
Azzal nincs probléma, hogy nem jönn mindenhova utánam, csak arra vágynék, hogy mellettem vagy a karomba aludjon el, mint 1 éves kora előtt! Sokat játszok vele, mesélek neki és szeretettel halmozom el!
2013. szept. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép tőled,de akkor most már hagyd fejlődni,élni és tapasztalni is a gyermeked!
2013. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem ragaszkodik, csak most megváltoztak az igényei.

A gyerek önálló személyiség, egy csomó minden adottság, és nem Te határozod meg.


Első gyerekem nekem sose volt bújós, pedig én is erre vágytam, el kellet fogadnom, hogy neki más a szeretet nyelve.

(Ajánlom Gary Chapman szeretetnyelvekről szóló könyvét, a "gyerekekre hangolva"címűt.)

2013. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 14 hónapos lesz nemsokára, ő sem az a nagyon bujos puszilgatos fajta. A tesoja 4 éves ő nagyon bujos volt, állandóan puszit adott vagy kért, fura is hogy a kicsit nem ilyen, de nem lehetnek egyformák mindig a gyerekek sem. Ő ilyen, nyilván a te gyerkocod sem az aki mindig téged igényel, elvan a saját dolgaival is! Szokni kell a helyzetet!:)
2013. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mások összetennék a két kezüket örömükben, ha egyedül aludna egy a gyerekük... Ha egyébként kiegyensúlyozott, boldog gyerek, akkor ne vágyjál ilyesmire, minden gyerek máshogy fejezi ki a ragaszkodását.

Az enyém 3 éves elmúlt, és még mindig csak mellettem alszik el, akármilyen meghitt is, hidd el, néha cserélnék Veled.

2013. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!