Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek 3...

Van itt olyan anyuka akinek 3 hos babája szintén hason nem akarja emelni a fejét vagy csak nagyon rovid ideig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 17:27
 1/5 anonim válasza:
NvtSzia:-) az enyém pont ma 3hos.abszolut nem akarta emelni a fejét,ha asra tettem orditott.mivel -nem volft hason sokat utalta.na akkor indent bevetettem.ha csak két percre is minden nap legyen hason,de minnel 'tobbet ann.al jobb:-) repuloztesd hason igy,legyen nalad,rajtad hason,aludjon hason.ja és motiváldh legyen kedve hozza pl csorgess a feje folott csorgot :-) hidd el nagyoh hamar hatni fog:-)
2013. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is így volt. Már 1 éves elmúlt és semmi baja.
2013. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan a kis arcocskája még le-le bukott, lihegett szegény "pufim" az erőlködéstől, mikor hason kellett lennie - sajnos mi inkább a hátára tettük mindig - aztán 3 hónaposan már jól bírta, most 3,5 hós, és tök jól bírja, csak sajnos nem szereti a hasonpózt, inkább azért nyavalyog...

nyugi, legyen hason, ameddig neki jó, majd egyre jobb lesz :) minden baba más ütemben fejlődik.

ha erősíteni akarjátok a nyakát, akkor fogjátok úgy kézbe, hogy a háta legyen felétek, és tartsa ő magának a fejét (ha a tarkója mögött van a vállad, mellkasod, és hátrabukna, akkor is meg tud támaszkodni a feje a testeden)

2013. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én babám 4 hónapos, 3 hónaposan még én is aggódtam hogy miért nem tartja a fejét, de rá 2 hét múlva már ment neki. rakd a mellkasodra úgy talán könnyebb neki
2013. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hosan meg a mienkek sem emeltek a fejüket. Sztem akiket ritkan fektettek öket hasra, nem is szeretnek hason feküdni, de ez nem függ össze a kesöbbi atfordulas-maszassal, mert az inkabb az erdeklödes miatt alakul ki. Erdekli a vilag, szeretne többet latni, ez motivalja, es ezert meg a "kenyelmetlen" hason fekvest is "vallalja" (magatol, amikor atfordul), en igy vettem eszre.
2013. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!