Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kaki megfogta a kisruhát,...

Ha a kaki megfogta a kisruhát, azt mivel lehet kihozni belőle?

Figyelt kérdés
Domestos fehérítős áztatás és mosás nem használt. Ki lehet egyáltalán szedni belőle?
2009. nov. 4. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rögtön kidörzsölöm belőle kis mosószerrel, aztán áztatás clorox-os fehérítővel 10 percig, és aztán be a gépbe. Nekem így ki szokott jönni. Nekem inkább az almás-barackos foltok nem akarnak kijönni.
2009. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vanish mosószappannal átdörzsölöd, gyönyörűen kihoz minden foltot!
2009. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, vanish szappan, megerősítem, macerás mindent dörzsölni, de minden kijön.
2009. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én vanish folttisztító porral (Oxy Action) beszórom a vizes ruhát, betekerem, egy kis vízben állni hagyom, mosáskor minden folt kijön.
2009. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezt a vanisht akkor kipróbálom.

2009. nov. 4. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Caola mosószappant próbáld inkább először.Egyrészt mert semmivel nem rosszabb,mint a Vanish,viszont csak 135 ft a Tescoban,DM-ben 139.Nem mindegy,hogy 135 ft,vagy kitudja hányszáz.És nekem eddig MINDEN kaki foltot kiszedett,a beszáradtat is.Csak rosszabb a marketingjük,mint a Vanishnek:)
2009. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem simán kijött minidg úgy, hogy rögtn beáztattam hideg vízbe, pár órát, és utána be a mosógépbe, sima mosóporral. nyoma se maradt soha. nem tom, számít e hogy anyatejes, vagy tápszeres. nekem anyatejes. szerencsére már túlvagyunk ezen az időszakon. :)
2009. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!