Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy kislányom...

Lehetséges hogy kislányom előbb fog fel ülni mint hátról hasra fordulni?

Figyelt kérdés
4,5hónapos és állandóan húzza fel magát sőt ha le van fogva a lába akkor kapaszkodás nélkül fel tudja magát húzni. de viszont hátról hasra még nem fordul csak segítségél. hogyan tudnám ösztönözni hogy hátról hasra forduljon? volt valaki hasonlóan?

2013. szept. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

na ez a téma engem is érdekel! :)

/kisfiam 3,5 hónapos - egyáltalán nem is próbál forogni, az tetszik neki,ha én görgetem csak, de folyton hasizmozik, mindig ülni akar - igaz az autósülésben, meg úgy, hogy kinyüszögi, hogy tornáztassuk, húzzuk fel a karjánál fogva, nekem is ez jár a fejemben, hogy lehet, hogy ezt kihagyja/

2013. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad felhúzogatni, pont azért akarja szegény csinálni, mert megszokta... Még pici hozzá.

Kérdező, most akkor fel tud ülni magától? Vagy csak úgy, hogy lefogjátok a lábát? Mert azt sem szabadna. Felül majd magától, még ráér.

2013. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak akkor ha lefogják a lábát.
2013. szept. 13. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden gyerek csinálja ezt.De attól még nem kellene mesterséges mozgást kreálni a gyereknek,mert ártasz vele.

Ha nem hagyod fejlődni és magától rájönni a dolgokra akkor hogyan és mikor tanulja meg?

Arról nem is beszélve,hogy a gerincét terheled az ültetéssel.4,5 hónapos csak!

Bőven ráér még forogni is,ugyanis 6 hónapos korig 'kell'!

2013. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit te írsz az nem ülés. Akkor ülnek fel, amikor leteszed egy vízszintes területre és önállóan segítség nélkül felül magától. Ne fogd le a lábát és ne húzogasd stb, mert gond lehet ebből. Tapasztalat.
2013. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!