Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar inni a babám ötletek?

Nem akar inni a babám ötletek?

Figyelt kérdés
3-4 napig nagyon lázas volt a babám állítom akkor többet ivott! Szájgombája lett :O doki szerint emiatt volt a láz.Enni is keveset de enni már eszik. Most hogy tegnap óta nem lázas szinte egyáltalán nem iszik :(..ha a szájába teszem tenném ellöki a kezem a száját úgy össze szorítja hogy kinyitni nem tudom. 8 hós..Van a köztudott számomra idegesítő HÜLYE mondás! SEMMIT NEM SZABAD ERŐLTETNI! Pl..bilizés..kérdem én hogy erőltetné az ember? Leköti vagy mi?Na az az erőltetés..nyílván ha nem akar a gyerek nem ül rajta!VAgy nem szabad erőltetni h üljön..ugyan hogy ?? Szóval doki mondja erőltessem az ivást! Vicc..kérdem én hogy?? Mikor össze szorítja a száját ha éppen sikerül betenni a szájába a cumisüveget ordít és nem iszik...Akkor hogy kéne erőltetnem?? :(mit csináljak hogy igyon...?
2013. aug. 20. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kanállal adni neki, vagy gyümölcs levével hígítva, hátha elfogadja.
2013. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engedd meg neki hogy belenyúljon az innijébe, lenyalja a kezét és ha érzi hogy finom talán inni fog. nálunk ez a kajánál vált be.
2013. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én babám kimondottan utálta a cumisüveget....kiskanállal nagyon ügyesen és szívesen ivott....most a pohárból a sláger,tetszik neki ,újdinság ,néha mellé folyik:) de iszik....7hónapos
2013. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cumisüvegből szokott inni? Adj neki poharat. Játszhat vele, nem baj, ha magára önti. Igyál előtte és talán elkéri. Mit szokott inni? Ha azt nem akar, kóstoltasd mással, úgy ahogy írta valaki, hogy belenyúl.

Mit eszik? Abból is lehetne lédús ételt adni neki, pótlásnak. Ha anyatejes, vagy tápszeres, akkor meg abból nagyobb mennyiséget kapjon és többször. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Tápszeres de eszik már mást is! 5ig vártam nem ivott semmit gyorsan elugrottam a rossmannba gyümi teáért.Hát azonnal megivott szinte 80 ml-t. Amúgy vizet szokott inni!És cumisüvegből.
2013. aug. 20. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól van, látod, menni fog ez. Biztos unta a vizet:)
2013. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!