Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fürdettétek babátokat...

Meddig fürdettétek babátokat a kis müanyag kádban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig.
2013. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekunk a legnagyobb fajta flair műanyagkádunk volt. Ebben sokáig elfért kényelmesen.Kb. 1 évesen kezdtuk átszoktatni a nagyba.14 hos volt mikor végleg eltettem a kis kádat.Most néha velem néha apával furdik a nagyban.17 hos
2013. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos és abban fürdik, ülve. Könnyebb így fürdetni, mint hajlongani a nagy kádba, mert állványos.
2013. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Legalább 3 éves koráig tervezem ebben fürdetni.

A legnagyobb, régi típusú gyerekkádunk van, el fog benne férni.

Minden este a nagy kádban fürdetni túl sok vízfogyasztással járna, ezt nem tudnám kifizetni.

Szerencsére én sosem fürdök, csak zuhanyozni lát, így el tudom magyarázni neki, hogy fürödni csak a kiskádban lehet, ha nagyobb lesz, majd ő is zuhanyozhat a nagy kádban.

2013. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6hónapos koráig, stabilan ült már és imád csapkodni és minden uszott körülötte a szobába igy átköltöztettem a nagyba, nagyon imád a nagyban pancsolni.
2013. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kisfiam másfél éves, még a kiskádban fürdik. Párszor próbáltuk a nagy kádban, de valamiért nem szereti, fél tőle. Nem is nagyon erőltettük, mert nekem sokkal kényelmesebb az állványos kiskádban fürdetni, könnyebben hozzáférek és nem kell hajolgatni.
2013. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a 14es válaszához. A lányunk 14 hónapos, és mi sem tervezzük, hogy a nagy kádba fürödjön. Van hogy nincs kedve fürödni, és 5 perc után ki akar jönni. Emiatt nem érdemes a nagyobb kádat megtölteni (ami nálunk vasból van, és mivel még nem fűtünk, hamar lehűti a fürdővizet). Ha meg pacsál, akkor a nagykádba megy a kilögybölt víz nagy része. Egyéb gyerek voltam, nálam is így volt, én így "szocializálódtam". Elmondom, hogy 12 éves koromig belefértem a kiskádba (a régi időkben kapható volt kiskádra gondolok, szóval azért az nem volt olyan kicsi), és addig fürödtem benne. Nálunk sem volt mindegy a pénz miatt, ráadásul amikor tusoltam, sokkal több melegvíz ment el.
2013. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!