Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babánál piros...

6,5 hónapos babánál piros folt a mellkason, allergia? Herpesz?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtük a hozzátáplálást és pár napja kijött egy piros folt a mellkasán, benne apró pöttyökkel. Azt gondoltam, hogy érzékeny lehetett a sárgarépára ( akkor épp azt ette) így nem is adtam neki többet. Napközben elhalványodik, de estére fürdetésnél megint bepirosodik. Most kiderült, hogy az egyik mamának herpesze van, lehet azt kapta volna el? Mindenesetre holnap/holnap után megyünk a védőnőhöz, de szeretném tudni más mit gondol.
2013. szept. 15. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami allergia, ekcéma.

Nálunk a Pampers pelustól a derékrészen volt ilyen a lányom pocakja, napközben alig látszott, fürdés után pedig teljesen élénkpiros, csúnya volt. Lecseréltük a pelust és pár nap után el is múlt neki...

Szóval valami allergia lehet inkább, herpeszre én nem gyanakodnék...

2013. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A herpesz hólyagos, azt nem lehet eltéveszteni.
2013. szept. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!