Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máv Kórházba lehet bevinni...

Máv Kórházba lehet bevinni ruhát a babónak? Van aki azt mondja igen, van aki azt mondja nem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is a MÁVban szültem. Nem volt gond, ha vittünk be ruhát, bár adnak. Mindennap tiszta ruhában volt az apróság, de tartalékban nálam is volt. De nem volt rá szükség.
2009. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vittem,de felesleges volt. Minden nap tiszta és meglepően csinos/kulturált ruhát adtak rá, miután visszahozták a fürdetésről.

Legfeljebb tartaléknak vigyél, azt javaslom.

Ha ráadod a sajátodat, akkor valószínűleg szólni kell hogy fürdés előtt mikor vetkőztetik ne tegyék a többi közé, és szerintem erre nem nagyon tudnak a sok baba közt figyelni, így elkallódhat.Nem tudom mennyire tudnának figyelni arra,hogy utána meg azt adják rá, amelyiket te adtad oda...

2009. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem muszáj bevinned mert ott úgyis adnk rá szépruhákat. de szerintem sapit,esetleg pólyát meg takarót vigyél be neki mert nekem hajas babám lett és amikor kihozták nekem fürdés után akkor vizes volt a haja és nem adtak rá sapit.Meg van akinek vastagabb és van akinek vékonyabb takaró jut. ezért jobb ha viszel be neki csak ügyelj rá hogy ne keverd össze az övékkel.
2009. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt! Az a tuti!
2009. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pelust vigyél, mert nekem visszadaták vizit után rá a kakist, mondván, hogy kell behozni anyuka, nincs rá keret. Vicces, nem?
2009. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
uhh de durva:S:S
2009. nov. 6. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet bevinni, és jobban is jársz mert a pl: a fiú ruhácskáik elég szakadtak:( csak a fürcsinél szólj ne keverjék a ruháitokat a kórházi ruhák közé:)!!!
2009. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!