Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon hisztis vagy nagyon hisztis volt a kislánya?

Figyelt kérdés
Nekem pár nap múlva lesz 10 hónapos a kislányom és őrülten hisztis az utóbbi napokban :-( Egyszerűen nem tudom mit csináljak!? Mostanában nagyon ragaszkodik is hozzám,de azért elvan a nagyszülőkkel is.Azt akarná,hogy én fogjam egész nap vagy sétáljak vele.De hát ugye azért vannak itthoni teendőim,meg hát nem is akarom hurcolni,ahhoz már nagy.De ha nem az van amit ő akar,olyan hisztit lerendez,dobálja magát,sikít,toporzékol...borzasztó.Mit lehet ezzel kezdeni? Ráadásul éjjel is óránként felkel és nem tudunk aludni,de így ő sem piheni ki magát normálisan szerintem.Gondoltam,hogy ilyenkor beraknám a járókába vagy a kiságyba és egyszer csak majd megunja,aztán talán pár nap alatt leszokik róla.Vagy ehhez már nagy? Kisebb korában kellett volna? Pici korában sem volt jó alvó,sőt.Mindig fogni kellett,nem tudtam tőle semmit csinálni.
2013. szept. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az igazi hiszti majd csak ezután lesz.Nincs vmi baja hogy éjjel is felébred(fog,fül stb)Mert az nem jellemző hogy csak úgy fel kel hisztizni egy gyerek éjjel.Szerintem kicsit felkapattad ezért cipeltetni magát és mivel a sírással eléri hogy újra felvedd hát sír.Mászni nem tud?Az én fiam akkor szerette volna hogy cipeljem egész nap amikor már kíváncsi volr a világra jött-ment volna a lakásban de önállóan még nem tudott helyet változtatni(11 hónaposan még nem tudott se kúszni se mászni betegség miatt)Szerintem azért próbáld egy kicsit hagyni sírni,meg nem tudomást venni erről mert 2-3 éves korában nagyon megjárod vele ha már most ilyen tehetséges:)
2013. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak az enyém nagyon hisztis volt.De csak 2 éves kora körül kezdődött a dac korszakkal.És nagyon kibírhatatlan volt.De nálatok még nem ez van azért válaszoltam mást.
2013. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlóan kezdődött. Most lassan 3 éves, és MEG FOGOK TŐLE ŐRÜLNI.

Vannak persze jobb időszakok, de amikor fellángol a dackorszak, inkább le se írom, milyen gondolataim támadnak időnként...

Már kb minden módszert kipróbáltam nála, semmi nem hatja meg. Talán még az maradt ki, hogy agyoncsapjam, na de ezt nem is gondolom komolyan, de tényleg már nem tudnak újat mondani. Olyan szinten harcol a maga igazáért, hogy ijesztő. Nem is tudom mi lesz így kamasz korában... Talán megjön egyszer az esze és nem hiába próbálkozunk. A tied nem skorpió véletlenül? Nem nagyon hittem az ilyesmiben, de nagyon illenek rá a jellemzők SAJNOS.

2013. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az éjjeli órás kelés tuti nem a hiszti miatt van.Az fogzás,szeparációs szorongás stb.Nappal enyém is ezt csinálta,de ő már 8 hósan.Hagytam vergődni és nevettem rajta vagy nem figyeltem rá.Ha meg csüngött rajtam és csak nyávogott,ment szépen a kiságyba.És most is ez van.11hós múlt.Általában el is alszik ,de ha nem,akkor is 30-60percet is el csendespihenőzik a helyén,utána nem nyávog már.A hisztire ne figyelj,mert rájön akkor hogy azzal eléri amit akar.Alvásra sajnos nincs ötletem,mert lányom mindig is jó alvó volt szinte eddig még.
2013. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igen,skorpió a lányom.
2013. szept. 16. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hónapos lesz, és kb. 10 hónapos korától kezdődött a hiszti, mostanában is tud hisztizni, sajnos egyre rosszabb. Nagyon én se tudom mit kezdhetnék vele, mert hagyni nem tudom hisztizni, vagy nem észrevenni, ahogy mások írják, mert ő földhöz vágja/vágná magát, meg dobálja magát, és nem hagyhatom, hogy beverje a fejét, megüsse magát, fel kell vennem, vagy épp úgy sír némán, hogy azt se hagyhatom, mert nem vesz levegőt, szóval így nagyon kezelni sem tudom. Amivel próbálkozok az a figyelemelterelés vagy megteszem neki, amit szeretne vagy odaadom neki, amit kér, persze nem ami veszélyes rá, hanem ami épp nem neki való pl. kávékapszulák vagy egyéb és játszani akar vele. Hát én is várnám a tanácsokat vagy épp könyvet, ami erről szól, hátha... Kitartás!
2013. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!