Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen dühös, hisztis a...

Miért ilyen dühös, hisztis a 14 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiamat kb 1 hete mintha kicserélték volna. Egyszerűen nincs el a játékaival, hamar bedühödik, csapkod, ordít, hogy vegyem fel, és ha nem az van, amit akar, akkor orbitális nagy hisztiben tör ki. Nem igazán tudom még ezt kezelni, és az okát sem tudom, hogy miért ilyen most. Oké, idáig sem volt egy nyugodt természetű baba, na de most! Nem hallgat rám, nem nyugszik le, egyfolytában pörög...azt is észrevettem, hogy leginkább csak velem ilyen, meg néha az apjával. De nagyszülőkkel szemben szófogadó, simulékony is tud lenni...valamit rosszul csinálhatok? Más babája is ilyen? Mit lehet ilyenkor tenni? Komolyan, csak akkor nyugodtabb, ha kimegyünk az utcába, és tolhatja a babakocsiját...de persze amikor ki szeretné tolni az úttestre, és megállítom szépen, hát ne tudjátok meg mit kapok, az egész utca minket néz :/ Tanácsokat várok, anyukák :) Előre is köszönöm!
2013. szept. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Minden kisgyereknél eljön egy ilyen időszak,mikor hisztisebb.Kinél hamarabb kinél később:)Most próbálgatja meddig mehet el:)Ha hiszizik hagyd kicsit magára,semmiképpen se próbáld vigasztalni,mert attól csak még dühösebb lesz.Legyen ideje lenyugodni:)Esetleg próbáld elterelni a figyelmét.Ha nagyon "bepörgött" törölgesd meg az arcát vizes ruhával.Lehet,hogy először 10 percet fog sírni,de később már nem:)Nem tudom jól értettem-e de ha hisztizik akkor inkább kimész vele?Mert ha igen akkor lehet úgy rögzült benne,hogy kis hiszti aztán kimehet.Semmiképpen se hagyd hogy veszélybe sodorja magát,ha hisztizik ha nem,de azért ne legyen neki minden megtiltva:)Remélem kicsit segíthettem:)
2013. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen, segítettél, igyekszem így csinálni, köszi, hogy megerősítettél ebben :)
2013. szept. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!