Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés terhesség alatt...

Székrekedés terhesség alatt hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadék,és laevolac szirup - nekem ez vált be.
2013. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szilvalekváros kenyér reggelire, sok rostos gyümölcslé, sok gyümölcs, zabpehely, joghurt.

Én mondjuk elfogadtam, hogy ez van, persze próbálkoztam a fentiekkel eleinte, de vagy bejött, vagy nem. Többségében igen. :D

2013. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy egy natur Danone Activiába tettem pár szem aszalt szilvát, esetleg kis zabkorpát. Fincsi és hatásos :) Napi egytől rendszeres volt a dolog....szülés utáni 48 órán belüli kötelező produkciót is ezzel oldottam meg :)
2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon lightos tejes kv, sok tejjel :)
2013. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs és folyadék. Magnesium citrici (úgyis kell szedni napi 2 db már oldja a vas okozta székrekedést).
2013. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a napi rendszeres mozgás (nem feltétlenül a tornára gondolok) is nagyon sokat segít - hajolás, pakolászás, séta...stb.
2013. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lenmag,lenmag olaj,magnezium.
2013. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én napi szinten eszem paradicsomot tejjel és azt mondják az hasmenést okoz de nálam fordítva van.

És nagyon kívánom .

2013. szept. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!