Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lett a babátok, nyugodt...

Milyen lett a babátok, nyugodt vagy aktívabb, az alábbi példa alapján?

Figyelt kérdés

Nagyon butus kérdés, bocsánat ezért.

A környezetemben tegnap hallottam a harmadik példát az alábbira.

Akinek fiús hasa volt és kislányt várt, annak a kislánya nem alvós, nem nyugodt, sírós baba volt.


Az a helyzet, hogy én is kislányt várok és fiús, tehát csúcsos a hasam. Többen mondják mindig.


Hát most picit beparáztam :)


Vettek észre valami kapcsolatot az alábbi példámmal kapcsolatban? Vagy ennyire véletlen lenne a környezetemben a három példa?



2013. aug. 31. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tényleg butus kérdés, ezek szerint te magad is tudod, hogy milyen baromságokat mondtak neked a babonás ismerőseid.

Semmi összefüggés nincs ezek közt.

2013. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

á, túl sok a példa a környezetemben. :)

én is erre számíthatok, állapították meg tegnap.

picit félek azért

2013. aug. 31. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha butuska kérdés ha nem, attól lehet még rá válaszolni!! :))

Nekem nem volt egyszer sem olyan tipikus lány- vagy fiu hasam- de 3kisfiam született, és mind a három nagyon nagyon nyugodt, jóalvó kisfiu lett.

TAlán a harmadikkal kicsit csúcsosabb poci volt- akkor az fius pocak volt- vagy rá lehetett mondani- na ő a legeslegnyugisabb mind közül.


Ezzel a válasszal biztos nem lettél okosabb!!! :))))

De a baba személyisége nem ettől fog függni, és ha sírós hasfájós, nyugtalanabb baba lesz, akkor is ugyanúgy fogod szeretni, max kicsit kialvatlanabb leszel az első években, amig mindezt ki nem növi!!

Jó babavárást, könnyű szülést!!!

2013. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a lányaimnál tipikus lányos hasam volt, a fiúnál már nem egyértelműen fiús. Mindhárom jó alvó, viszont hisztisek. Nem tudom, ettől most okosabb lettél-e ;D
2013. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták fiús hasam volt.Lányom jó alvó és nem sírós,bár most kezdődik a hiszti korszaka már igen keményen.
2013. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs. Példát mindenre lehet találni.
2013. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem csúcsos volt a hasam. A vége felé is szép, nem szétterülős, hanem inkább kosárlabda forma :-). Kislányom lett, bent a pocakban nagyon nyugodt volt, éjszaka soha nem keltem fel "Rá", csak a CTG "bosszantotta" fel. Kint is hasonló a tendencia, 3 hónapos, de kb. 8 hetes kora óta végigalussza az éjszakát (21-7). Nappal aktív, ügyes, mozgékony, de nem nyűgösködős-hisztis. Szerintem inkább a pocakban lévő aktivitás lehet összefüggés a kinti napirenddel, a hasforma nem annyira...az gondolom alkati kérdés. Boldog babavárást Neked!
2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, a 3nyugodt kisfiuval...

csak annyit, hogy nekem mind a három olyan aktív volt a pocakban- éjjel-nappal mozogtak, emlékszem a 3.nál már a 23!héten olyan erősen rugdosott a pici, hogy már akkor mondtam a férjemnek - poénból - hogy vigyen a korházba, és vegyék ki ezt a kiskrapekot!!!

Nem voltak túl nagy bébik volt helyük mozogni, a 2. fiam pl a 26. hétig fejvégű volt, és a 27. héten faros lett, azt hittem a torkomon jön ki, mikor átfordult... főleg mikor visszafele csinálta kb 35hetesen. :S Az első meg 39hétig feküdt harántban- ott nagyon sanszos volt a császár, de az utolsó napokban átfordult ő is... hát ez sem volt felejthetetlen...

Szóval olyan aktívak voltak végig pocaklakóként- hogy én is izgultam idekint mi lesz... :)) De mind a három nagyon könnyű eset volt bébinek. Jó alvó-jóevők voltak.

2013. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy csak most válaszoolok, csak nem volt internetünk, fene egye meg. Mindenkinek köszönöm a választ, nagyon aranyosak vagytok.

:))

2013. szept. 4. 08:12
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor van esélyem jó alvóra is, majd meglátják a rokonok. :) hétvégén futok velük össze ismét, biztosan mondogatják majd megint. :) Én meg csak legyintek.
2013. szept. 4. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!