Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik 30 fölött szülték első babájukat? Hamarabb szerettétek volna, vagy így terveztétek? Milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33 évesen szültem, leginkább azért, mert sokáig nem találtam olyan társat, akivel el tudtam volna képzelni az életet családként is. Persze jó lett volna hamarabb, de így alakult.
2013. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 hónappal a 31. születésnapom előtt született meg a fiam. Nem is akartam korábban gyereket valamint az összes feltétel is akkorra valósult meg. Nekünk ez így tökéletes.
2013. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bőven elmúltam 31. amikor megszületett a kisfiunk. 34 voltam a kislányunk születésénél, és 36,5 leszek, amikor a 3. babánk megszületik.

Nem terveztük előbb, nekünk pont így volt jó. 20 éves korunk óta együtt vagyunk a férjemmel. Éltük az életünket, szórakoztunk, utazgattunk, felépítettük az életünket és a házunkat.

2013. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 21. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!