Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom nem...

10 hónapos kislányom nem fogadja el a tápszert, próbáljam neki adni még vagy már elhagyhatjuk?

Figyelt kérdés
3 napja szinte semennyit nem eszik meg belőle se reggel se este..
2013. szept. 17. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg a junior italt helyette.
2013. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én akkor vagy tejitalt vagy tejpépet, de adnék neki
2013. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd el, valami tejalapú innivaló kéne neki. Én tehéntejet még nem adnék neki, esetleg tejpépet, folyékony tejpépet, ízesített tápszert, valami mást.
2013. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ízesített tápik csak 12+-osak vannak nem?Vagyis én csak olyat láttam eddig.:(
2013. szept. 18. 09:29
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha elhagynád? 6 hónap felett már nincs szükségük rá. Tehéntejet még nem ihat.
2013. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad,hogy simán tejpéppel kevered neki kanalazhatóra?Lányom 8-10,5hós koráig nem ette a tápszert nagyon és akkor gondoltam megpróbálom a cumisüveget lecserélni kanalazásra.És nekünk ez bevált.1hónapja a tápszerébe tejpépet teszek és kanállal odaadom neki.Meg is eszi és tovább is alszik reggel.Reggelit bőven kiválthatod már másra neki.
2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DeAnn ***** válasza:
az én lányom igaz anyatejes volt, de 6 hónapos korában szinte egyik napról a másikra leszokott a szopizásról. eleinte sütőtököt meg almát főztem neki és összeturmixoltam, imádta, kapott bolti bébiételt is, abból is a sütőtökös volt a kedvenc.
2013. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Humananak az almás, meg a banános-vaníliás tápszere 10 hónapos kortól van. Nekem először a Hippet ajánlgatták, állítólag az a legédesebb. Bejött, aztán átálltunk a Humanara, vagy Milupa/Milumilt eszik.
2013. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as köszönöm pont ma vettem neki ilyet.:)

Almásat.Azonnal megette-no problem.

2013. szept. 18. 22:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként reggel-este kap.Vagyis hajnalban és lefekvéskor.
2013. szept. 18. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!