Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom nagyon...

10 hónapos kislányom nagyon sokszor kel éjjel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eddig 2-szer, max.3-szor kelt éjszaka, mostanában szinte óránként.Miután evett,sem alszik vissza, forgolódik,felül,feláll.Tudom,hogy sok minden közrejátszik szeparációs szorongás, mozgásfejlődés,fogzás...De iszonyatosan fáradt vagyok, nappal már majdnem összeesek.Kinél mi vált be
2013. szept. 15. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem aludt 20 percnél többet a saját ágyában, úgyhogy mellettem alszik, most 1 éves. Amíg még szopizik, addig így is lesz. Mi nem találtunk más megoldást arra, hogy ne legyünk hulla fáradtak, és mindenki rendesen ki tudja magát aludni.
2013. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos kisfiam szintén. Eddig 2x kelt, de most 1,5-2 óránként. Totál kész vagyok :(. Próbáltam, hogy nem szoptatom meg (nem éhes biztos), de akkor 2,5 órán keresztül próbáltuk visszaaltatni. szóval inkább azonnal szopi és ennyi. De még így is kivagyok...

Nem tudom mi a megoldás, nekem nincs ötletem :(.

2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is most lesz 10 hónapos pár nap múlva és nálunk is ugyanez van,ráadásul ő a kezdetektől velünk alszik,szóval....:-( Sajnos segíteni nem tudok ebben a kérdésben,de én is kíváncsi lennék mit javasolnak.
2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Coffea Tosta homeós bogyó. Nálunk ez vált be. Napi kétszer öt golyócska kis vízben feloldva. Nem aludta át az éjszakát tőle, mert fogzott, de csak egyszer kelt fel, alig egy percre. A korábbi éjszakákhoz képest, nekem már ez is megváltás volt.
2013. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálom köszi!!
2013. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF:

4-től kérdezném!

Milyen a hígítása ennek a homeos cuccnak!Hány CH-s?

Mikor adod a két adagot?Napközben egy adag este lefekvés előtt egy adag?Vagy hogy?


Bocsi h nem a kérdésre válaszoltam de az én 8 hósom is 8-10 x kel éjszaka!

Csak tudd hogy nem vagy egyedül!!!

2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Coffea Tosta Ch 15. 17óra körül megy az első 5 golyócska és fürdés után, lefekvés előtt a második 5 golyócska. A Coffea tipikusan az a homeós bogyó, amit inkább délután kell adagolni. Egyébként mehet mellette a Chamomilla CH15 is. Lehet, először pár napig felerősíti a tüneteket (tehát még több ébredés), de pár nap után hat. Mondjuk, nálunk azonnal hatott :)
2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5s vagyok nekem a chamomilat ajanlotta a gyogyszeresz de nem segitett.. Viszont tegnap este furdes utan beadtam egy viburcol kupot es ma ejjel nem kelt fel 1,5-2 orankent csak a szokasos 2x!!! Es sokkal jobba nyugodtabban aludt. Remelem ez hatni fog ma is. Ugy orultem.
2013. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


Köszönöm 7-es a részletes választ!

Megrendelem a patikába!

2013. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!