Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek szörnyű volt a...

Mindenkinek szörnyű volt a fogzás időszaka?

Figyelt kérdés
Most 4,5hónapos még nincs semmi,csak már előre rettegek,hogy milyen lesz. Annyi rosszat olvastam.
2013. szept. 18. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Lányomat megviselte, sírt sokat, kenegettem neki.


Kisfiamnál és ikerlányaimnál észre sem vettem. Kisfiam 3 hónapos volt, ráharapott az ujjamra, és csodálkoztam, mert valami megszúrt. Néztem, hát a foga, már kint volt. Egyik leányzóval ugyanígy jártam. Ráharapott pár hónapja (akkor volt 4 hónapos) az ujjamra, és ot is kint volt a fogacska. 1 hét múlva az ikertesónak is kint volt. Szóval a 3 kicsinél azt sem tudtam, hogy fogzanak, se akkor, se később, mert mind észrevétlenül jött ki.

2013. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

2 gyerekem van, 40 fogkibújáson vagyunk túl. Egyik sem viselte meg a családot, nem kellett semmi kenceficét használnunk. Voltak olyan fogacskák, amik kibújásáról nem is tudtunk, egyszer csak ott voltak.

Remélem a 3. babánk ugyanígy fog fogzani.

2013. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
nálunk a nappalok felborultak, tele sírással, nemalvással. viszont az éjszaka nem változott.
2013. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém most fogzik, az idegkimerülés határán vagyok, már ott tartok, hogy vagy őt dobom ki az ablakon, vagy én ugrom ki.

Rettenetes.

Ja és még csak az 1. foga jön! :((((

2013. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
eddig lekopogom semmi szörnyűség, 6 foga van kint
2013. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
4foga van jön még kettő,egyik sem viselte meg,kenegetnem se kellett.kb 3x kapott panadolt emiatt összesen.
2013. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamat nagyon megviseli. Legrosszabb az első fog volt, nagyon sokáig szenvedett vele. Utána volt 1-2, amit észre sem vettünk, de legtöbbször szenved, és borzasztó rosszul alszik. Már 12 foga van, de úgy érzem soha nem lesz vége....
2013. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak az első fogánál volt egy átsírt éjszaka és ennyi, a többinél semmi gond nem volt, csak mindig elcsodálkoztam, hogy már megint több foga van.
2013. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásokat!!!
2013. szept. 18. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk változó, mert volt olyan fog, amivel az egész család szenvedett, volt olyan is, amit észre sem vettünk ,csak mikor már kibújt. Szerencsére az éjszakákat megúsztuk apró felsírásokkal, amit a cumi orvosolni tudott, a nappalok voltak inkább vészesek, nyűglődés egész nap.

A 3. és 4. fogával lázas is volt, az megint más eset, akkor sokat szenvedtünk.

Ja, és minden fognál hasmenése volt a fiamnak. Eddig 8 foga bújt ki.

2013. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!