Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 3 hos koruli babája...

Akinek 3 hos koruli babája van, mindenkinek már szépen tartaja a fejecskéjét? Nem ingadozik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy érted, ha hason van nem emeli, vagy ha függőlegesen tartod, akkor inog neki?

3 hónaposan annyi a követelmény, hogy hason fekve 45 fokban megemelje. Na a mi lányunk ezt nem tudta megcsinálni a 3 hónapos státuszon és függőlegesen tartva nagyon ingott a feje. A védőnő küldeni akart mindenhova, de a doktornőnk azt mondta, hogy látott már ő elég gyereket és semmi baja nincs neki. Szinte leszúrt minket és a védőnőt, hogy mégis mit képzelünk, egy ilyen pici baba fejét még fogni kell, ha felvesszük. Hát mit mondjak izgultam, de a doktornőnek lett igaza. Már 1 éves a lányunk és teljesen egészséges.

2013. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam pont 3 hónaposan emelte meg egy picikét hason fekve a fejét, megtartani nem tudta, és ha függőlegesen fogtam a gyereket, ingott a feje. A védőnő nálunk nem nézi meg a gyereket, a gyerekorvos szerint rendben volt. Eleinte mindent egy kicsit később csinált mint az átlag, de 8 hónaposan begyorsított, és 11 hónaposan indult el önállóan. Egy nagyon okos kis 14 hónapos manóka, semmi baja sincs.
2013. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem öt hetes a kisfiam, megtartja szépen a fejét nem ingadozik, hason fekve is emeli és nézeget, sokáig bírja.
2013. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a babám és hason fekve szépen tartja. Függőlegesen viszont még meg-meginog. De napról-napra látszik a fejlődése és egyre szebben tartja a fejét is.

Nincs miért aggódnod.

2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos, és szépen tartja a fejét, de azért ha fordul jobbra-balra, vagy már eltelt egy kis idő, olyan, mint a bólogatós kutyus a kalaptartón... :) de azért nem durván biccentget, csak még erőlködik :) :)

én nem aggódok, mondjuk én sose aggódok, tudom, hogy a kicsike a saját kényelmes (fiú) ütemében fejlődik. MINDEN BABA MÁS, VAN, AKI GYORSABB, VAN AKI LASSABB!

ui: újszülöttként a kisfiam is tartotta a fejét, persze, mert kicsike volt a burcija... aztán megnőtt a feje, és nem sokáig emelte... aztán napi 10 perc "hasazás" kézben tartás (úgy kell fogni a gyereket, hogy magad előtt fogod, hogy a tarkóját meg tudja támasztani, ha elfárad) meghozta az eredményt :)

2013. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!