Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te szívesen kölcsön adnád?

Te szívesen kölcsön adnád?

Figyelt kérdés
Ma szól a barátnőm, hogy a kislánya náthás, adjam kölcsön az orrszívónkat! Az övé összetört és nincs pénze újat venni.
2013. szept. 18. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
vennék neki egyet és kész, ha ennyire nincs pénze, még a saját fiamnak is évente újat veszek.
2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet fertőtleníteni.

Mi nyaraltunk együtt barátnőm+családdal, és náluk volt orrszívó, nálunk pedig nem. Persze az én gyerekem lett beteg és szükség volt rá és odaadta nekünk, nem volt ebből semmi ügy. Én is odaadtam volna, én nem undorodok az ő gyereke taknyától, ahogy ő sem az én gyerekem taknyától.

Ki kell mosni és kész.

De ez nálunk egy nyaralás volt.

A ti esetetekben adnék rá pénzt, 1600 ft-ért vettem egyébként pont tegnap újat, mert a mienk is eltörött.

2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

én épp ma ajánlottam fel a szomszéd anyukának,mert halál taknyos a babája, csak orrspray ük van otthon és vidéken lakunk az istenhátamögött.

kifőzi,steril lesz. pont.

2013. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenki segítsen a gyerekén ahogy tud! Van éjjel nappal Auchan, Tesco meg ügyeletes gyógyszertár! Meg apuka 2 doboz cigijénekaz ára! Mondjon le róla addig is!
2013. szept. 18. 22:00
 15/31 A kérdező kommentje:
Meg kirjátok ide nagy betűvel, hogy a gyereknek szüksége van rá! Hát kinek a gyereke? Tényleg bosszant, hogy apuka meg holnap reggel is megveszi a cigijét! Így is eleget szoktam segíteni. Sosem tart ki a tápszerrel, pelenkával! Elég volt!
2013. szept. 18. 22:04
 16/31 Jégtánc ***** válasza:
96%
Miért írtad ki akkor a kérdést? Saját magánügyed hogy segítesz e vagy sem valakinek.Mi csak válaszoltunk a kérdésedre.
2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Látom kedves kérdező, neked ez már az utolsó csepp volt. Én is sajnálom a babát, mert szörnyű, hogy a nem előrelátó szülei miatt szenved. Ha cigiznek és nincs pénzük orrszívóra az nagyon gáz! Esetleg ajánlj nekik adok-kapok oldalt, hátha valakinek épp felesleges. Sajnálom a gyereküket nagyon...de te is unhatod már, azért ez más eset, mint egy nyaralásos megszorulás.
2013. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező, nem értem miért írtad ki a kérdést, ha csak az a jó válasz,ha nem adnám oda.

Én kölcsönadnám, vagy vennék neki egyet, vagy kölcsönadnám és a sajátomnak vennék egy újat.

Idegennek valószínűleg nem adnám kölcsön, de ha a barátnőm kérné, kölcsönadnám. Elvégre a barátnőm. A másik meg, hogy az orrszívót el lehet szépen mosni, fertőtleníteni és kész. Használtan is sokan vesznek orrszívót.

Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy add oda, vagy, hogy milyen rossz vagy mert nem adod oda. Van akinek az orrszívó egy kényes dolog és nem tudná más után használni, hiába van kifertőtlenítve. Én nem ilyen vagyok, ezért nekem nem okozna problémát, ha kölcsön adnám, de azzal sincsen semmi baj, ha te nem adod. De mivel a gyerkőc beteg, szerintem én ha nem is adnám oda az orrszívót vennék egyet.

2013. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

A barátnő fogalmát tisztáznod kellene magadban.

Nyugtasson az, hogy taknyosan szegény gyerek legalább nem érzi az apja bagófüstjét.

Én mit tennék, a kérdésre visszatérve a helyedben? vennék egyet nekik, beolvasnék a szülőknek és megszakítanék velük a jövőben mindennemű kontaktot.

2013. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy a barátnődről beszélsz?

A hangnemed, az indulataid nem erre vallanak...

Igen én kölcsönadnám az orrszívót. Ugyanúgy, ahogy kölcsön is adtam, nem barátnőnek, hanem jó szomszédnak, mikor hirtelen szükségük lett rá. A barátnőmnek a mellszívómat is odaadtam, hogy kipróbálhassa, mert ő már kétfélét vett, ami nem vált be. Fölöslegesen ne vegyen egy harmadikat, ezért odaadta az enyémet kipróbálásra.


Ezek az eszközök sterilizálhatóak.

2013. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!