Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te szívesen kölcsön adnád?

Te szívesen kölcsön adnád?

Figyelt kérdés
Ma szól a barátnőm, hogy a kislánya náthás, adjam kölcsön az orrszívónkat! Az övé összetört és nincs pénze újat venni.
2013. szept. 18. 20:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy most azzal jöttök, hogy miért írtam ki?

Úgy kellett volna, hogy meddig lehet kihasználni valakit? Annyi elég már, hogy az orrszívót elkérik vagy várjam meg míg a gyerek bugyija is kell már nekik?

Csak apuka cigizik, de talán nem kéne ha sz..ban vannak! És tényleg unom már! Mert eddig mindig megsajnáltam a picit stb, de valahol már szeretnék határt húzni!


A kérdést pedig azért írtam ki, mert kiváncsi voltam a véleményekre. Én twljesen elfogadom azt is ha valaki odaadná!!!

2013. szept. 18. 22:43
 22/31 A kérdező kommentje:
Jó túlzás, hogy barátnőm! Inkább haver.
2013. szept. 18. 22:47
 23/31 anonim ***** válasza:
73%
Az előzmények nem ismeretében véleményt nem szeretnék nyilvánítani, mert nem tudhatom, hogy eddig miket kértek már el, de úgy gondolom egy orrszívó kölcsönadása nem túl nagy kérés. Feltéve persze, ha biztos vagyok benne, hogy visszakapom, azért egy idegennek nem adnám oda.
2013. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek,es itt nem lehet orszivot kapni ugy hogy nekem mikor a kislanyom beteg lett es fuldoklot a sok takonytol,hat nagyon jol esett hogy o magatol a baratnom felajanlotta hogy ideadja,az mas kerdes hogy egybol hozattam ahogy tudtam magyarorszagrol mindjart 4 db ot
2013. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem adnám kölcsön!
2013. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én odaadnám. A gyereket nézném és nem a saját kicsinyes sértettségemet, indulataimat. De ez én vagyok.
2013. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Megértelek Kérdező.Pont ebben a cipőben jártam.A szomszédos utcában élő anyuka csinálta ugyanezt.Először csak pelenka kellett.Több mint egy zacskó pelust adtam nekik, mert sajnáltam a kislányt.Aztán pénzt kértek, kisruhát, de a biztosítékot nálam is az orrszívó csapta ki.Odaadtam a kézit, de az nem volt jó, kifejezetten a porszivóst kérte.Odaadtam, én vettem egy újat, és megkértem szépen, hogy felejtsen el.Nehéz ügy!
2013. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
1, 5 éves ikerlányaim vannak. Direkt olyan orrszívót vettem nekik amihez 2 fej van, és mind a kettőre alkoholos filccel ráírtam a keresztnevük kezdőbetűjét, szóval még nekik is külön használok! Biztos velem van akkor a gond, de nem fogom odaadni! Akinek meg a gyereke szenved az tanuljon meg lemondani bizonyos felesleges dolgokról és ne bennem próbáljon lelkiismeret furdalást ébreszteni. Mellesleg így kutyát se vállalnék nemhogy gyereket.
2013. szept. 19. 08:12
 29/31 anonim ***** válasza:
Bármennyire is barátnőm,én is az árát adnám kölcsön.Nemsokára születik kistesó,nagytesó nemrég kapott új orrszívót,de nem használtuk sokat,és ha még így is lenne,kistesónál használnám és fogom is,de hogy más gyereke után...,fertőtlenítve sem.Vannak dolgok,amik annyira intimek,hogy azt egyszerűen ne használja más.Pl nekem felnőtt fejjel egy zokni is,anyukámtól pl elfogadnám de másét nem hordanám és én is neki kölcsönadnám de másnak nem..
2013. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ennek tudatában hogy mi az előzmény,az árát sem,mondjon le a cigiről
2013. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!