Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem gőgicsél?

Miert nem gőgicsél?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 4 honapos. Kb. 2 es fel honapos koraban mar gogicselt, ha mondtuk neki hogy "Hello" akkor probalta visszamondani "Heeoo". Volt hogy mar magatol mondogatta idonkent.

Most pedig hete meg sem szolal szinte. Ez miert van?

Elkezdett noni a foga, van osszefugges?


2013. szept. 19. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a védőnőnél,de szerintem nem gond,ha vannak csöndesebb időszakok.Az én babám is keveset "beszélt" 3-4 hónaposan,pedig tudott gőgicsélni,mert hallottuk előtte,helyette inkább mosolygott nagyokat.Már 6 hónapos,ha olyan kedve van,rengeteget dumál,hozzánk,vagy a játékaihoz,de ha vendégek jönnek,vagy megyünk valahova meg sem szólal,pedig könyörögnek neki.Szerintem vannak csöndesebb babák,mint ahogy csöndes felnőttek is,ne aggódj.Ha mégis nagyon aggódnál,doki,vagy védőnő.
2013. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!