Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat a lányom olyan...

Miért sírhat a lányom olyan sokat? Nem éhes, szomjas, fáradt és nem fáj a hasa sem.1órán át el van, mosolyog, gőgicsél, utána rendre elkezd sírni. Mivel tudom szórakoztatni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,h elálmosodik.Nálunk akkor is balhé van,és nagyjából 1-1,5 óra után legalább egy fél órás alvás kell neki.

Az én lányom múlt hét eleje óta katasztrófa,de már kezdek immunis lenni a babasírásra,de mintha ma kevesebbet sírt volna,mint az elmúlt napokban.Vagy csak már nekem nem tűnik fel.

3 hós lányka anyukája

2008. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk egy jó kis fürdés elrndezte a dolgot :)
2008. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az vált be, hogy felvettük és egy 10-15 percet dajkáltuk, utána elvolt ismét, nézelődött és gőgicsélt.

De főként a fáradtság lehet az oka az unalmon kívül...

2008. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Az én kisfiam 7,5 hetes, és borzasztóan élvezi, ha beszélgetek vele, énekelek neki, puszilgatom. Ezt a pelusozón szoktuk csinálni, miközben tisztába teszem (evés után). Kicsit szoktam szabadon hagyni a fenekét, hadd szellőzzön, látszik rajta, hogy azt is élvezi.

Ha ráadtam a pelust, felöltöztettem, átteszem a pihenőszékbe, ott is beszélgetünk, nevetgélünk, aztán hagyom egyedül nézelődni. Ha elunja, elkezd gőgicsélni, akkor kiveszem, kicsit megdajkálom, aztán átteszem a kiságyba. Ott van körbeforgó-zenélős játék, azt elég sokáig képes nézegetni. Ha elálmosodik, elkezd nyögdécselni, akkor átteszem hasra, és elalszik.

Próbáld ki ezeket, hátha beválik. Sok sikert!

2008. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!