Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki, ha a kislányomra a...

Ciki, ha a kislányomra a bátyjától örökölt fiúruhákat adom rá? Persze van néhány lányos darab is, de kabátok pulóverek, cipők mind fiúsak. Mind jó minőségű, szép, csak éppen nem kislányos

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:50
1 2 3
 11/24 Wishmay ***** válasza:
69%

Szia!

Nem ciki :)

Az én kislányom is sok alig használt nadrágot kapott a kistestvérem után.

Én is így voltam vele, mint Te, hogy mi lesz, ha fiúnak nézik. Bár igazából semmi nem lesz ha fiúnak nézik, de mivel picit azért frusztrált a dolog, így fogtam tűt és cérnát és a nadrágok szárára virágokat hímeztem.

De jó ötlet rávasalni valami lányos mintát.

Ha a kabátja fiús, azt meg lehet oldani úgy, hogy lányos sapkát adsz rá.

A kislányomnak van több fiús pulóvere, kabátja, meg egy rózsaszín sapkája masnival. Hát akármilyen feketébe vagy kékbe van felöltözve, rózsaszín masnis sapival még nem nézték fiúnak.

Amikor újszülött volt, rózsaszín pokróccal, rózsaszín sapkával is gratulált egy néni a gyönyörű kisfiunkhoz :)

Egyáltalán nem ciki, nyugalom, add csak rá nyugodtan, és ha nagyon zavar, egy két virágmintával máris segíthetsz a dolgon :)

2013. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ciki legfeljebb az, ha foltos, szakadt, nm megfelelő méret, ilyesmi...

Az én fiam meg lányom hordott 1-2 darabot felváltva is. Van köztük szűk másfél év, csajszi vékony magas, kisember zömök, úgyhogy némelyik gatyát pl. egyszer egyik vette fel, aztán másik (kék farmer, drapp vagy terepmintás zsebes). Sőt a fiam még olyat is felvett, amin fehér alapon rózsaszín volt a pipa (a márkajelzés...) a fiús meg a kislányos kiegészítőkkel szerintem ez teljesen oké. A lányomat amúgy is nézték fiúnak fodros rózsaszín fürdőbugyiban (!), pink felsőben is... Szerencsére már van akkora haja, hogy copfot meg csattokat lehet pakolni. A cipő tényleg jobb ha új, bár én abból is szoktam 1-2 megkíméltebb darabot újrahasznosítani a tesók között, mert nagyon hasonló a lábuk, de mivel legtöbbször nem a szezonnak megfelelően jön ki a méret, így újat kapnak legfőképp.

2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én ugyan szeretem lányosan öltöztetni a lányomat, de néha én is veszek neki kék, fiúsabb darabokat, mert valamiért megtetszik, vagy akciós. Ezeket úgy adom rá, hogy mondjuk fiús nadrághoz valami lányos felsőt adok..

DE nagyon kicsiként kapott unokatestvérétől aki fiú ruhát, pl szuper kék bundazsákot, eszembe sem jutott másikat venni helyette...

Cipőt csak újat adnák viszont a lábára! Ha én nem is fogok cipőt eltenni a kistesónak...


Egyébként pedig hogy fiúnak nézik...

Kislányom le sem tagadhatná, hogy igazi kis csajszi, 18 hónapos, a válláig ér a szőke loknis haja. Mindehhez szeretem lányosan öltöztetni, épp csupa rózsaszínben volt, mire megkérdezte egy ismeretlen öregebb pasi, hogy FIÚ?! És nem viccből... Szóval ennyit erről :D

2013. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed lányosra akkor dobd fel kislányos kiegészítőkkel. Pl. sapka, hajpánt,kesztyű
2013. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. Tegnap a lànyom igazi csaj volt, a férjem meg jegyezte kissè sok a ròzsaszîn...Piacon egy nèni de szép kisfiu, este gàzszerelő kisfiù?-ja nem van fülbevaloja...mondom jaja...ha a talpig ròzsaszìn nem egyèrtelmű..
2013. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Másfél éves. Nyáron , hogy ilyen jó idő volt végig, csajos ruhácskákat hordott, de most előszedtem az öröklötteket és elég fiúsak, de mivel sok van belőlük és szépek sajnálnám a padláson pororsodni hagyni.
2013. szept. 20. 20:57
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Fordítva lenne ciki. Ha fiúra adnál lányruhát.
2013. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy fiunak ciki hogy lány ruhában van akkor szerintem egy kislány is megérdemli hogy lány ruhába legyen ne fiúba. Nem is értem ez egyik gáz a másik nem? Hogy néz már ki egy kislány fiú ruhába? Ugyan ugy mint egy fiú lányban. Ha megteheted ne járasd fiú ruhába főleg ha már nem is baba.
2013. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is ciki.

Nekem is 5 éves nagyfiam és másfél éves kislányom van

2013. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is ciki.

Nekem is 5 éves nagyfiam és másfél éves kislányom van, és nem értem, miért kellene csak azért fiúruhában járnia, mert "az van raktáron".

Én se hordom a párom ruháit. Anno a fiam is fiús ruhákat kapott. A kislányom épp úgy megérdemli, hogy csinos legyen.

(Bátyáméknál is a lány a kisebb. Én sírni tudtam volna rajta, amikor ráadták a fiúruhákat. Már nagy. Már nem hagyja. De szegény az elsô két évben csupa fiúsban járt.)

Én a szebb fiúruhákat elvateráztam egyébként, és az árukból vettem lányruhákat...

2013. szept. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!