Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki, ha a kislányomra a...

Ciki, ha a kislányomra a bátyjától örökölt fiúruhákat adom rá? Persze van néhány lányos darab is, de kabátok pulóverek, cipők mind fiúsak. Mind jó minőségű, szép, csak éppen nem kislányos

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:50
1 2 3
 21/24 Wishmay ***** válasza:

Azt nem állította a kérdező, hogy fiúnak van öltöztetve. Ha egy sötét nadrágot ad rá, ami fiúé volt, de hozzá ráad egy rózsaszín pulóvert, akkor szerintem nem ciki, mert nem fiúnak van öltöztetve. De komolyan írtam, hogy hímezz rá lányos motívumokat, ha nagyon zavar.

Én egy sötét farmerre hímeztem pillangókat meg virágokat, és nagyon csajos nadrág lett belőle :)

2013. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, hogy majd veszek 1-2 lányosat, itthonra meg jo a fius...aztán mégis máshogy lett, sokkal helyesebb lányos rucikban, és persye, nem tudom megállni a vásárlást....ugy oldottam meg, hogy a fiam ruháit eladom, eladtam, folyamatosan is, így nem tornyosulnak itthon, és nyugodtabban veszek lányosakat- nem sokat, tényleg semmi felesleget, praktikusat...harisnyák, bodyk unisex, itthonra jo a kek naci kis csajos felsovel, de megsem tisztara fius..persze, hogy nem ezen mulik, tégy ahogy jonak látod, én igy oldottam meg...
2013. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Én azt mondom hogy varrogass a rucikra rá egy kis fodrot,csipkét,masnit,hímezz szivecskéket stb.és kicsit máris lányosabb lesz!
2013. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyedul a cipello amit megveszek mert szupinalt kell. Ismeros csaladbol mindig hozza a hasznaltakat és mondja adjam rá jo az. Minden egyes alkalommal.el kell magyarazzam,hogy szupinalt kell, és az mit jelent. Ruhában meg nem para.
2017. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!