Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyerek nagyon nehezen...

1,5 éves gyerek nagyon nehezen alszik el, éjszaka rengetegszer ébred. Mi lehet a gond, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Igen, még mindig nem alszik el egyedül a kiságyában, ölben alszik el, ülünk a fotelben, de ez néha 50 percbe is beletellik. De ezt még valahogy ki is lehetne bírni, de amikor éjszaka óránként ébred... Már nagyon nem bírjuk. Nem akartunk semmilyen drasztikus módszert bevetni (sírni hagyás stb.). Tippek érdekelnének, mit lehet még bevetni és vajon mi lehet a baja, ami miatt nem alszik. Van ilyen másnál is? A dokink azt mondta, hogy ő ilyen típus, bele kell törödni, de most már így másfél év után elég nehéz. Kérlek segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. szept. 16. 15:18
 1/1 gabszem ***** válasza:
19 hós a kislányom, nálunk is nagyon gyakori a nem alvás. Szerintem nem lehet ellene semmit tenni én már minden trükköt kipróbáltam, még homeós bogyókat is. Nálunk kb. 10 hósan kezdődött, mert akkor jött egyszerre a 4 hátsó fog meg a 4 szemfog. 12 hónaposan 16 foga volt. Na akkor három hónapon keresztül fél éjszakákat voltunk fent, egyszerűen nem lehetett visszaaltatni. Volt hogy éjféltől 4-ig. Most is gyakor is hogy órákat fent van éjszaka. Én a sírni hagyást nem próbáltam, nem hiszem hogy az a megoldás. Át kell vészelni ezt az időszakot.
2013. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!