Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kis korkülönbség van a...

Akinek kis korkülönbség van a gyerekei között, az milyen babakocsit használt? Hogy oldotta meg a sétát velük?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Phill &Ted' Double babakocsom van. Ujszulott kortol hasznalhato ugy hogy a teso is belefer. En nagyon nagyon szeretem. Az elindulas macera...

20ho van koztuk

2013. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rákerestem, hát tök jól néz ki ez a babakocsi! :) Nem is láttam még ilyet. :)
2013. szept. 21. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Phil-eshez hasonló a Britax B-Dualja.

[link]

Ez itthon is kapható.


Vannak a sima tesókocsik. Ezek hátránya, hogy meg kell nézni a méreteket (lift, kocsi, hátsó ülés döntéssel hány cm), mert érhetnek meglepetések.

[link]

[link]


A Philhez és a Britaxhoz hasonló a Baby Jogger City Select, csak oda előre teszed a pótülést. (Nekem ez jobban tetszik, mert nem vész el a bevásárlórész, ill. a nagy tud nézelődni.

[link]


Nekem Buggypodom van. Ez egy pótülés, ami felhajtható, lecsatolható, és kiegészítővel külön esernyőkocsi. Nagyon szeretem (gyerekek is). Nekem is 20 hónap van a gyerekek között. Sok babakocsival kompatibilis.

[link]

[link]


Ha nagyobb a korkülönbség akkor el lehet gondolkozni a tesófellépőn is.

2013. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdést és a válaszokat. Ezen gondolkoztam már hetek óta.
2013. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Testvérfellépőnk is volt és tesókocsink is.
2013. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem még sok tapasztalatom nincs, jövő héten születik a kistesó, a "nagy" 11 hónapos. Mi Jané testvérkocsit vettünk, a 3 kerekeset, kb.20 cm-rel hosszabb, mint a mostani Chicco kocsink, ami egyszemélyes. Egy kézzel lehet manőverezni, de a lift és hasonlókat a méretek alapján még nem tudom milyen lesz, szélességében átlagos kocsi. Nekem az ajánlott phill-es azért nem tetszik, mert egyik gyerek se üljön a földön, nem lát ki, szívja a koszt és a bevásárlórésze is hiányzik - viszont lehet,hogy tök jó kocsi.

Nem írtad, hogy mennyi idősek a gyerkőcök, milyen házban laktok. Mi a másodikon lakunk, tehát első időkben,amíg a nagy még nem jár - egyedül képtelenség lemenni a tárolóig - a séta már megy egyedül is, de a visszaúton is segítségre szorulunk.

Ajánlották még a hordozós módszert, de én nem szeretem sem a kengurut, a kendőt még nem próbáltam, de télen elég macerás lehet a sok ruha miatt - kenguruban mindig attól féltem, hogy megfullad szegény.

2013. szept. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nálunk 20 hó van a két kicsi között, a kisebbik most 4 hónapos. Mi testvérfellépővel, vagy kendő+kocsi-val oldjuk meg a közlekedést.

Sok erőt a kettőhöz! Üdv

2013. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. szept. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!