Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez egy két hezes...

Normális ez egy két hezes babánál? Hogy szoktathatnám le ezekről? Folytatás lent

Figyelt kérdés

A kislányom folyton a mellemen akar lenni(nem vicc, félóránként eszik) a kakija tele van fehér pöttyökkel a meg nem emésztett tejtől.

Ha elalszik és leteszem, két percen bellül felsír.

Ha mégis sikerül huzamosabb ideig aludnia az ágyban, és én kimerészkedem a szobából, akkor is sírni kezd.

Próbálkoztunk cumival, kipárnáztam, tettük babahordóba, hordozókendőt kötöttem magamra, de semmi javulás.

Mi tudnék tenni?

CCsak az ölemben vagy mellettem hajlandó aludni.


2010. okt. 23. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni a válaszom, de ez teljesen normális. Evolúciós ösztön: a letett baba veszélyben érzi magát, mégpedig életveszélyben. Kell neki az anyja fizikai közelsége.


Nyugi, majd kinövi. 18 évesen már nem te kellesz majd neki. :-) De most még csecsemő.

2010. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez normalis!

Ne akard leszoktatni magadrol.Most ez a dolgod, hogy egesz nap vele legyel.Tudom nehez, de ennek ez a rendja.

2010. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt.

Én nem bántam hogy mellettem aludt hely volt .egyszerüen nem aludt máshol.most lassan 4 éves még mindig nagyon anyás

2010. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csakhát nincs szívem sírni hagyni, de így még vécére sem jutok el.
2010. okt. 23. 00:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Továbbá már csomós az egész hátam....
2010. okt. 23. 00:33
 6/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok (azt hiszem) :)

sajnalom, de ez tenyleg 99.9999%-ban mindenkinel igy van.

kitartas es egyre jobb lesz

2010. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg türelem kell hozzájuk.

Az elsö gyermekemnek 3 hos koráig alig volt alvásigénye esti 2-3 ora.

A második gyermekem csak mellettem aludt és alszik még mai-napig is lassan 4 éves.

csak nyugi ,lassan megszokja.Jo volt neki odabent :)

2010. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a harmadik és az elöttem lévö hozzászoló voltam
2010. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kendő miért nem vált be? Megfelelően kötötted fel? (A Nandu használati utasítása borzalmas, és helytelen kötések is vannak benne ajnos.) Mert helyesen kötve nem szabadna, hogy fájjon tőle a hátad.
2010. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nallunk az valt be, hogy jol bebugyolaltam. Nem tudom, hogy ez ra a megfelelo szo de kb erre gondolok egy vekonyka pokroccal is lehet: [link]

Jo melegbe van es olyan az erzese mintha az anyamehben lenne, szoros. Igy nincsenek szabadon a kezei mert sokszor arra is felriad, hogy elsuhannak mellette meg nem tudja, hogy hozza tartoznak. Probald meg, ha mar probaltatok akkor bocsi de nem tudom. Szopi utan jol bebugyolaltam es kepes volt akkar 1 sot 2 orat is aludni egyhuzamba a kovetkezo szopiig. De ez valtozni fog ne aggodj. Kitartast.

2010. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!