Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem szereti túlzott kemikáliát alkalmazni a babája bőrére és természetes vagy sensitive termékeket használ? (fürdető, sampon, törlőkendő) Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Az jó ha kisbabámnak Babylove ultra sensitive termékeket veszek? Azt olvastam egy oldalon, hogy ezek a legmegbízhatóbb termékek és a legjobb teszteredménnyel rendelkeznek!

2013. szept. 21. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a mosdókenőcs nem a legjobb megoldás. Mi is használtuk kezdetben, és tényleg klasszul hidratál, de az összetétele nem babának való sajnos, ásványi olaj, alkohol és parabén....mindegyik gázos...

[link]

Amit a gyógyszertárban kutyulnak az is ugyanez...


Én a Babydream Extra sensitiv fürdetőre szavazok, az Alverde is több szemetet tartalmaz, mint ez, annál még a Babylove is jobb és legalább nem olyan drága-

Vagy akkor az olivaszappan, az tényleg a legjobb...én is ki fogom próbálni!!!

2013. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A teljesség kedvéért :)

[link]

2013. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!