Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná a napirendjét olyasvala...

Leírná a napirendjét olyasvalaki, akinek két gyerkőce van kb. másfél év különbséggel, és a kisebbbik 3-6 hónapos?

Figyelt kérdés
Én próbálom a nagyobb gyermekem megszokott napirendjét tartani kisebb-nagyobb eltolódásokkal és persze alkalmazkodásokkal, de sokkal inkább a pici alkalmazkodik a nagy ritmusához, kíváncsi vagyok, másnál is így van-e.
2009. nov. 5. 20:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Most 1. vagy ennyire nehezet kérdeztem, 2. én vagyok az egyetlen itt, akinek ilyen korú gyerekei vannak, 3. a hasonló helyzetben lévők ennyire nem érnek rá...?:)Láttam, hogy vannak napirenddel kapcsolatos kérdések, és gondoltam, két gyerekkel talán tényleg jogosan kérdezek hasonlót...
2009. nov. 11. 09:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát emeld ki. Talán, amikor írtad nem olvasta senki, akinek ilyen korú gyerekei voltak. Én az altatással kapcsolatban tettem fel hasonló kérdést. 1. nap senki nem írt. Aztán kiemeltem, és kaptam 7 választ.

Egyébként az én gyerekeim közt is kb ennyi lesz a különbség. Kicsit aggódom is. De nekem azt mondták, hogy igen, a kicsit kell a nagyhoz igazítani, már amennyire lehetséges. Meg ha a nagy kér valamit, ő legyen az első. Ő már megjegyzi, ha nem foglalkozol vele, de a kicsi még elfelejti.

2009. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!