Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar forogni?

Isabel25 kérdése:

Miért nem akar forogni?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kisfiam és csak a hasáról a hátára forog. (Nagyjából 5 és fél hósan kezdte az egyik irányba, majd egy hete a másikba is. )Nem szeret hason lenni, ráadásul ha hasra teszem sokszor egyből megfordul a hátára. OLdalára fordul a tengelye körül is forog, de a hasra fordulásra szinte semmi hajlandóságot nem mutat. VAlkinek ötlet, vagy esetleg aki hasonló cipőben jár(t)? Köszi a segítséget!

2013. szept. 23. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 4,5 hónaposan fordult a hátáról a hasára, de vissza nem tudott, bár nem is próbálta.

Már én is aggódtam, hogy miért nem fordul vissza, míg végül kb 6,5 hónaposan egyszer csak visszafordult a hasáról a hátára.

Tehát kb 2 hónap telt el a kettő között, nemsokára meg fog fordulni neked is, biztos vagyok benne!!!

2013. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, az én kisfiam 5és fél hós volt, mikor hasról hátra fordult, vissza pedig 6és fél hónaposan. Egyik napról a másikra. Nálatok is biztosan ugyanígy lesz! :)
2013. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok volt! Megfordult!! :-) (a popsitörlős zacsinak nem tudott ellenállni.. :-D
2013. szept. 27. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye ugye..:) Tudják ők, mit mikor akarnak csinálni..:)
2013. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!