Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlana valaki olyan könyvet,...

Ajánlana valaki olyan könyvet, ami humoros formában ír arról milyen ikreket nevelni és főként apukákat céloz meg?

Figyelt kérdés
Férjemet szeretném meglepni vele, aki kicsit borúsan látja ezt a plusz egy fős meglepetést.

2013. szept. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Védőnénimtől kaptam egy könyvet: Apa füzet.Igaz ez csak 1 babáról szól. Amikor kicsi voltam volt egy könyvem:nem emlékszek cimére kisgyerrekek rajzai irásai apának anyának:)
2013. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ikres vagyok. Én nem találtam ilyet. Az Apa füzetet mi is megkaptuk a védőnőtől. Nagyon jó, de szerintem ikres variációban nincs.
2013. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hurrá, IKREK!

Ez egy nagyon jó és humoros könyv, örömmel olvastam és most így 3,5 év távlatából nézve igazi is volt.

pl.: nénike benéz a babakocsiba

-Jé, Ikrek?

Igen ikrek -mondom én

-Fiú, meg lány?

- két fiú - mondom a tiszta kék fiacskáim felett.

... és hány év van köztük?

-...na erre már nem volt tiszta,nevetés nélküli válaszom és készülj fel mert ehhez hasonló érdekes kérdések szinte napi szinten előfordulnak.

2013. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!