Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg többet kellene ennie?

Tényleg többet kellene ennie?

Figyelt kérdés
4hós 6,8 kg a lányom, 3,6kgval született. naponta kb 550-600ml eszik. ebből 1x tápot mert nem elég a tejem. gyerekorvosunk szerint ez kevés, igaz hogy a súlya alapján ehetne 800 ml-t is de én úgy látom nem èhes. most az utolsó hónapban 700grot hízott. erőltessem a kaját?
2013. szept. 23. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a súlya rendben van. Az 550-600 ml valóban nem tűnik soknak, pláne,ha a kg*150-el számolnak, de szépen gyarapszik, ezért nem értem a dokitok problémáját.

Ha elég neki akkor nem tudod megtömni.

2013. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szépen hízik, akkor ne méregesd. Az én babám is kevesebbet evett az" előírtnál", de mivel szépen hízott, nem mértem többet. Minden baba más, és az anyatej sem egyforma. Nyugi, ne méregesd.
2013. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ekkora még annyit eszik, ami neki szükséges. Az én lányom súlya akkor lódult meg, amikor elkezdett rendes ételt enni, tehát 1 éves kora után. Ő se evett sose annyit, amit a nagykönyv előírt, de hízott szépen. 4 hónaposan a havi hízás 700 gr szerintem jó.
2013. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!