Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám nagyon...

10 hónapos babám nagyon náthás, múlt héten voltunk már orvosnál, de nem gyógyul. Szerintetek visszavigyem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
A náthán kívül nincs más tünete.
2013. szept. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia az enyém 1,5 éves. A mult hét hétfőn elvittem én is a dokihoz mert nagyon folyt az orra. Nem kapott antibiotikumot, mert a dokinő szerint nincs rá szükség. Én meg kedden csak vissza vittem és mondtam, hogy írjon inkább rendes gyógyszert mert tiszta sürü, zöld jött az orrábol. Így már meggyógyult de egy hétig szívtuk az orrát egy nap rengetegszer. Inkább vidd el te is szerintem!
2013. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkeppen. a natha sok mindennek lehet a bevezetoje:

tudogyulladas

arcureg gyulladas

kozepful gyulladas


mindegyik nagyon kellemetlen, es korulmenyesebben kezelheto.

azt nem tudom, hogy a natha jelen esetben lehet-e esetleg valami allergia tunete, de azt sem artrana a gyerekorvostol megkerdezni.

illetve ha a natha csak orrfolyast takar, akkor valami idegen targy kerulhetett esetleg az orrjaratokba is.

2013. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekunk masfel hetig folyt az orra, azon kivul semmi mas tunet.Szerintem nalunk a fogatol volt mert epp jott neki egy ujabb.azert ha nem mulik vidd vissza.
2013. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp 3. napja folyik az orra,ma hívtam a védőnőt elvigyem-e a dokihoz,láza nincs, párszor köhécsel egy nap. azt mondta nem kell. én is így gondoltam,így nem is megyünk. adok neki cebion cseppet, fújom az orrát sterymarral és porszívózom a váladékot többször egy nap.
2013. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondja a dokink,hogy egy "tisztességes" nátha a gyerekeknél általában egy hétig tart.

A fiam most elég beteg, tegnap antibiotikumot is kellett felírni, és még így is elsejére rendelt vissza a doki.

De ha te megnyugszol, akkor vidd vissza!

2013. szept. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!