Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós Anyukák! Linkelnétek...

Hordozós Anyukák! Linkelnétek nekem háton hordozós videókat? Ha kendőbe kötitek mi tartja a fejét, ha elalszik?

Figyelt kérdés

már kismillió videót megnéztem,de egyik sem szimpi. Talán ezt fogom megpróbálni ma:

http://www.youtube.com/watch?v=UpxQQqcfRmQ

csak be kell valljam,elég béna vagyok.

A hétvégén mennénk egyet kirándulni és örülnék,ha Apa cipelné,bár erre a célra van egy mei-tai-unk is,lehet az célszerűbb lesz,de a kendő sokkal közelebb áll a szívemhez.

hogy kényelmesebb vajon a gyereknek, ha kint van a keze, vagy ha bekötöm a kendőbe?

jah, 6 hós mindjárt a baba.



2013. szept. 26. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok videót linkelni, csak saját tapasztalatot tudok írni.


Kb. 6 hónapos korában váltottam én is mei tai-ra, mert akkor kezdtem háton hordozni és kendővel nagyon bénán sikerült csak megkötni, a mei tai sokkal egyszerűbb.

A lányom nyugodt természet, de még ő sem szerette egy idő után, ha a keze be van szorítva, hiszen úgy nem tudja babrálni a vállamat, hajamat, nem tudja bekapni az ujját stb.


Az én mei tai-omhoz van van egy fejtartó pici kendő amit rá lehet kötni, de ezt sosem használtam, nagyon beszorítja a fejét.

Ha elalszik benne néha van, hogy nem tartja rendesen és kissé hátrabakkan a feje, de sosem ébred fel rá, én meg persze nem ugrálok olyankor :)

10 hónapos, még mindig nagyon szereti ha hordozom.

2013. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor a mei tai-t választjuk inkább. az a baj,hogy ő feszeng ha hordozom, bár ha nem hordozom is izgága, örökké felülne... hát majd meglátjuk. mindenesetre viszünk babakocsit is :)
2013. szept. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!