Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek rosszalvó volt a...

Akinek rosszalvó volt a babája újszülöttként,1 évesen (de akár később is) mennyit alszik/aludt babátok?

Figyelt kérdés
Hány percet vagy órát hány? 1 vagy 2 alkalommal, ha még egyáltalán alszanak napközben.
2009. nov. 6. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít rossz alvásnak. Az én kisbabám születés után nap közben szinte semmit nem aludt. Csak ha babakocsiban tologattam. Éjjel viszont nem volt gond, így sokan mondták, hogy ne panaszkodjak. Viszont nappal folyamatosan sírt, mert álmos volt. Kb. 6 hetes korára állt be, hogy délelőtt aludt fél órát, délután 3-at, de csak ha folyamatosan tologattam a babakocsiban. Elég őrítő volt.

Kb. 10 hónapos korában szokott le erről. Most 1 éves, nappal egyszer alszik, kb 2-2,5 órát. Éjjel 10-et. Nem kell semmi altatási rituálé, ő közli, hogy álmos, és akkor le kell fektetni, különben hiszti van. Pedig semmi különöset nem csináltam vele, csak sodródtam az árral.

2009. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 juditzita ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 14 hónapos.

Sosem volt jó alvó.

Éjjel 2x kelt fel enni, sokáig, néha, még ma is legalább 1X cicizni.

Nappal:

először 3x 35 perc, majd délelőtt 35 perc, délután 1 óra.

Most napi 1X 1,5 óra..

ennyit alszik.

2009. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!