Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a fehér...

Mi a véleményed a fehér Pampers Premium Care pelusról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tehetem azt veszem, mert nekünk az vált be legjobban. Ha nem telik rá, akkor is a Pampers Activ Baby-t veszem. Mást nem használok. (Kipróbáltunk több fajtát, csak ezek váltak be)
2013. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es méretben csak ezt vettem, utána már nem tudtam megfizetni.

Elég sok fajta pelenkát vettem már, de a legeslegjobb ez volt.

2013. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Drága de megéri. Mi éjszakára vesszük sosem volt baleset bármennyi pisi van a kisfiam is és a ruhája is száraz. Utazásokhoz is ezt használjuk. Szeretem. A dm-ben most kuponokkal annyiba került a104db-os mint az active baby 82-es! Amúgy nappalra az t veszem.
2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szeretjük. Nekünk másfajta nem bírja annyi ideig éjszaka, és ha át kell pelusozni a lányom, akkor lőttek az éjszakának, mert annyira felébred, hogy csak két óra múlva alszik be újra.
2013. szept. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb..nekünk legalábbis

A zöld dobozos Active Baby inkább

2013. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is 1-2-es meretben csak ezt vettuk.... imadtam legjobb pelus csak draga valoban de ha van akcioban csak azt veszem...
2013. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az hogy a legjobb!! nekünk legalábbis biztos,mindent de mindent próbáltunk,elég husis kisfiam van aki most 8,5 hónapos és 10 kiló,eddig mindig baleset volta ha mást próbáltam,főleg éjjel,ez 12 órát kibírt mindig egy pisifolt nélkül.sajnos nagyon drága mi az 5öst használjuk,mindig 25%os kuponnal veszem,ez csak 44 dbos kiszerelésben van errefelé a dm-ben így már csak éjjelre kapja,nappal pedig a dm-es márkát.
2013. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. :(
2013. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük, leggyakrabban ezt használjuk, egyedül a szagát nem szeretem...

olcsóbb alternatívája egyébként a rossmannos pelus, legalábbis szerintem nagyon hasonlítanak-

2013. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be. Mi az Active baby-t használjuk.
2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!