Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kikészít a pelenkázás...

Teljesen kikészít a pelenkázás. Valakinek jó tanács?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam egy aludni alig akaró állandóan mozgó ki sajtkukac. Természetesen mindig a legnagyobb türelemmel vagyok felé még a 2 órás altatások sem idegesítenek fel de a pelenkázást egyszerűen nem bírom már. Az még hagyján amikor csak pisis és úgy forog meg mászik el de amikor tiszta kakis és fél percre nem tud nyugton maradni ott nekem mindig elszakad a cérna. Próbáltam már adni valamit a kezébe de azzal is csak forog, egyszerűen nem bírok vele. Lefogni képtelenség. Ilyenkor annyira felbosszant, hogy óriásit rá tudnék húzni a fenekére ( persze sose emeltem kezet rá, és nem is fogok ). Felöltöztetni már nincs türelmem, a body rajta, ráhúzok egy hálózsákot nehogy megfázzon és kicsit berakom az ágyába amíg megnyugszok mert majd szét robbanok az idegtől. Valaki tudna valamit ajánlani ? Valami módszer amivel kicsit le lehet nyugtatni legalább egy percre amíg megtörlöm?
2013. szept. 30. 14:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már feláll a szentem de még labilis, szóval úgy nem tudnám tisztába tenni mert fogni is kell. Pár dolgot még nem próbáltam amit írtatok, ha az sem jön be akkor a végén tényleg váltunk bugyi pelusra:-) Szép napot mindenkinek:-D
2013. okt. 1. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!