Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ennyire nyűglődi...

Más babája is ennyire nyűglődik a késő délutáni órákban?

Figyelt kérdés
aludni nem tud,-sirdogál,csak ha a babakocsiban tolom-esetleg kézben van el,de igy is sirdogál..
2013. szept. 30. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
eléggé nyűgös. már kifárad délelőtt,igaz alszik- 40-60 percet,épp most is,de már nincs el magában csak néhány percet. sírdogál,semmi sem jó. fürdésig csak szenvedünk. sétálni megyünk,hintában csücsül...stb. 6 hós.
2013. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos és szinte minden nap csak kétszer alszik, délelőtt és dél körül, de a délutáni alvás kimarad és onnantól csak a nyűglődés megy...


(Most "kivételes" alkalom, mert elaludt a hintájában kb egy órája... nálunk aranyszabály, hogy alvó babát nem ébresztünk fel, de hogy az esti alvásból mi lesz így azt nem tudom :D:D)

2013. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éves fiú. Muszáj kivinnem napi min.2x levegőre, akkor elmarad a nyűglődés. Egész nap nincs zene, viszont 6 körül bekapcsoljuk, mert szívesebben játszik aláfestéssel. Én úgy veszem észre, hogy mostanában jobban mennek a délutánok, lehet, hogy önállóbb és feltalálja magát.

Ma pl. alvás után mamával volt egy órát, uzsonnáztak, játszottak fél órát, én kivittem utána sétálni (gyógyszertár, posta, bolt, séta) kb.50 percet, mert esőre állt, kicsit játszottunk bent, mi vacsoráztunk- ő sajtozik ilyenkor, zene-játék,tánc, neki főzelékes vacsora, könyvnézegetés, 8-kor fürdés, 8:30 tápszeres alvás szertartással (mindennek integetünk, D vitamin, csicsi, cirógatás). És végre alvás!!!

2013. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.az én babám még picurka-2hónapos.elnézést ,ez nem volt benne a kérdésben-de igazából erre voltam kiváncsi..
2013. okt. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!