Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délutáni alvás/altatás kérdés?...

Délutáni alvás/altatás kérdés? Hogy szoktassam be a kiságyba?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom és a délutáni alvás eddig úgy történt, hogy a babakocsiban séta vagy a kertben tologatás közben aludt el. 2 hónapja már csak ülve hajlandó elaludni a babakocsiban és utána tudom lefektetni benne. Múltkor esett az eső, próbáltam ringatni a szobájában, vagy beletenni a kiságyába de csak a sírás, nyüglődés ment 1 órán keresztül, aztán közben megállt az eső, így kivittem. De hogy fogom altatni, ha kinövi a babakocsit? Meg meddig tudom vajon még abban altatni? Amúgy este nincs gond a kiságyával, általában leteszem és alszik egyedül. Légyszi adjatok tanácsot!
2013. jún. 30. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Mostanában folyton lepontoznak, de én A suttogó mindent megold könyvet ajánlom. Bár még csak 11 hós a babám, de nekünk bevált a benne leírt altatási módszer. Azt hszem pdf-ben is fent van a neten. Tetszik a könyv hozzáállása, mert a középutat szokta javasolni. Szerintem érdemes beleolvasni! :)
2013. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire fárad el alvás előtt? Az én kislányom is 1 éves volt, amikor kiszoktattam a babakocsiból, azt mondhatom, hogy gond nélkül ment, mert előtte játszótereztünk egy nagyot, az úgy lemerítette, hogy a küszöbön is elaludt volna. :) Előtte napi kétszer aludt, és akkor én is hiába próbálkoztam a kisággyal.
2013. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam ugyanígy aludt el, aztán mikor meguntam hogy negyven fokban tologatom babakocsiban, akkor fogtam, alvásidőben besötétítettem, letettem az ágyába, és ott ültem, amíg el nem aludt. Volt néhány óra ordítás, de 3. Nap már nem sírt, hanem elaludt.
2013. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk meg az a gondunk hogy csak a kiságyban alszik el..Így szoktattuk első perctől kezdve. Pici korában aludt kint is a kocsiban de most ha elmegyünk valahova mindig haza kell érni alvásra mert csak az ágyában alszik. Nehéz mert 11 hónapos és mennénk nyaralni is..
2013. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!