Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok ötleteket. Milyen...

Adjatok ötleteket. Milyen játékot vennétek 9honapos babának aki mászik, lépked butorok mellet? Hogy ne legyenek majd olyan uncsik a téli honapok :-)

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tappancsos zoknit, hogy ne csusszon a lába lépdelés közben. játék nem hiszem hogy nagyon érdekli, most a mozgással van elfoglalva. az enyém tíz hónapos, ő most kezdett el lépkedni, és nagy ívben tesz a játékaira, pedig most vettem neki újakat. ami bejött neki valamennyire, az formabedobós. Amivel úgymond "szeret" játszani kb öt percig, az a telefonom, a cipőcskéje, a zoknija, papírtörlőkendő guriga, wc papír guriga. Csinálhatsz neki egy olyan dobozt is, amibe be lehet dugdosni játékokat, utána meg kiönteni és elölről kezdeni az egészet. ők most pakolós korban vannak.
2013. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Formabedobó - én olyat vettem, ami kis vödör, levehető a teteje, így ott is pakolhatja, nem csak a formákba és a vödör fülével még sétálhat is vele. Nagy darabokkal, mert mindent a szájába vesz. Torony építős. Minden ami gurul és így tolhatja, ha még hangot is ad ki, külön öröm, de bőven elég, hogy kereke legyen. Mostanában kezdett el kevergetni, "főzni". Pakol mindent, pl valami apró-sok dolgot (de akkora, hogy ne férjen a szájába) bele egy dobozba, abba egy kanál. Azt keverheti, átpakolhatja más dobozba, pohárba, stb. Nálunk ezek a favoritok. Meg, amikor már kapaszkodva lépegetett, amire kapaszkodik oda tettem kis apró játékokat, amiket szeretett és egy kézbe tudta fogni, pl: kis tükör, kis síp, fogmosó kis kefe, csörgő, bármi pici, ami egy kézbe elfér és érdekli, szereti.
2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, még ez lemaradt: lapozgatható, kemény táblás könyvek. Abból minden napra 2 kiraktam neki az ágyra, székre, ahol éppen szeret felállni.
2013. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy akár járássegítőt is vehetsz neki, kislányom 10 és fél hós,imádja tologatni. :) Csak egy ötlet, igaz nem két forint. Mi mondjuk kölcsönbe kaptuk, de venni sem tudtam volna jobbat. (fp kockafaló viziló)-nagyon stabil kis járgány
2013. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!