Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok-e vagy nem?

Julianuszne kérdése:

Terhes vagyok-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok . A segítségeteket szeretnem kèrni mar a ferjemel 2 ève együtt vagyunk . Nagyon nehezen jön össze a baba, amiota elvesztettük a babankat 2013. 03. 08 -történt ez, nagyon szeretnek mar egy kis babàt. De viszont vannak ojan tünetek mar 2 hete hàny inger neha neha reggeli rosszul lèttek, kivanosàg . De viszont meg jött a menstruaciom 6 napal előbb es ijen még nem volt mindig pontosan jött meg .

#terhes #vagyoke
2013. okt. 2. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha megjött, akkor elég kicsi az esélye, hogy baba lenne a dologban, de ha ez megnyugtat akkor csinálj egy tesztet.
2013. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az előző terhesègemnel is meg volt a menstruáciom 3 hónapig. Es a teszt sem mutatta ki ........azèrt fèlek hogy ne hogy ugy jàrjak mind az előző terhesègemnel
2013. okt. 2. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz!Mi nem tudhatjuk ezt,csak tippelgethetünk.Te attól még terhes lehetsz és elvetélhetsz, vagy nem és stressz vagy más betegségtől jött meg hamarabb!
2013. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. okt. 2. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
általában ha megjön terhesen az embernek, akkor másmilyen és rövidebb ideig tart. ha csak pecsételsz, az viszont gond is lehet. mikor kéne megjönnie? akkor jött meg?
2013. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat 30 -an jött meg. Es 6-an kellett volna kezdeni. Tudom hogy mas mijen ijenkor a menstruáció es nekem egy kicsit barnas is .
2013. okt. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!