Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta 6-7-szer kakil az 5...

Naponta 6-7-szer kakil az 5 hónapos kislányom. Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Szegénykémnek már a feneke is ki van csípve, pedig már kamilla teában fürdetem, azzal tisztítom a fenekét és legalább 4 krémet is kipróbáltunk. Naponta 2-3szor iszik tápszert, mellette gyümölcsöt, zöldséget és tejpépet eszik. A széklete elég kemény, tehát nem hasmenésről van szó. Ti tapasztaltatok hasonlót?
2013. okt. 3. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
a kisfiam 4 hónapos kora óta kap mást az anyatejen kívül, tehát gyümölcsöt és zöldséget. ő napi 4-5 alkalommal kakál. de szerencsére nekünk nincs gondunk vele, mármint a fenekét nem csípi ki.
2013. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a fogzástól van véletlenül? az én csepplányom 6 hós, eddig 2x volt piros a popsija, mindkétszer fogzáskor (1-2 héttel a fogacska kibújása előtt) épp most is piros a popsija,de már látom a fogát az ínyében :)
2013. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és fogzáskor gyakoribb a kaki is, nálunk az első 2 fognál hígabb is lett,most mondjuk nem,de nálunk is van napi 4-5, igaz mennyiségre nem sok,de sokszor van.
2013. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát,még nem látom a fogacskát,de már várom,h kibujjon.2 hónapja nyálzik és eszi a kezecskéit,meg mindent a szájába nyomkod :-) ezek szerint attól lenne a kicsípés??
2013. okt. 3. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk attól van. olvastam is több helyen,védőnő is mikor meglátta,rögtön a fogát kereste :)
2013. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!