Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet sportkocsiba sétáltatni a picurt? Meddig kell vizszintesen feküdnie?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fél éves már tud ülni , őt már lehet ültetve vinni . Ha lehet dönteni legalább egy fokozatba a kocsit akkor szerintem 4-5 hónapossan már kipróbálhatjátok .
2008. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi kocsinkat több fokozatban lehet dönteni, kb 4 hónapos korától 30 fokos szögben van a háttámla, mert vízszintesben utált lenni, nem lát ki. Most lett 6 hónapos, még nem tud önállóan ülni, megpróbáltam, hogy feltoltam a háttámlát, de csak pár percig volt kényelmes neki, így hagyom, ahogy eddig volt. Megvárom, amíg ülni tud.
2008. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én sportkocsimat majdnem le lehet fektetni, na nem teljesen, de nagyjából. Abba már öt hónaposan beletettem a fiam. Aztán egy idő után kicsit feljebb ültettem, most nyolc hónapos, és már szépen tud ülni (nem régóta, valahogy nem vonzza az üldögélés, viszont már feláll), mostmár a legegyenesebb fokozatban szokott lenni a háttámla, mert nagyon szeret nézelődni.
2008. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.A lányom 4,5 hónapos korától ül egyedül,stabilan.mik ülve sétálunk,másként nem is hajlandó leni.Mikor fáradt ha´trább döntöm,ha elaludt akkor pedig vízszintesen.Èn is kiakarom próbálni már a sportkocsinkat.Itthon már ült benne,a miénket is lehet több fokozatban dönteni.

ha a baba tud önnállóan ülni,akkor jó csak ülve se´tálni vele.Addíg max emeld meg a hátát.

2008. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!