Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi ajándék mi...

Első szülinapi ajándék mi volt nálatok?

Figyelt kérdés
Kisfiú, kislány egyaránt érdekel. Nekem fiam van, a tesóméknak kislány (keresztlányom). 1 hónap különbséggel születtek. Ajándékvásárlás előtt állok. Max 5ezer Ft értékben.

2013. okt. 5. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Formabedobót vettem, 990ft volt.
2013. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Formabedobó már van mindkét gyerkőcnek. Anyukám már kimerítette ezt a lehetőséget.
2013. okt. 5. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a játékok nagyon tetszenek, és életkor szerint is kereshetsz. Az áraik meg nem vészesek, kirakós már van 900.- körül.


[link]

2013. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kb 45 dbos fapuzzle - farmos- ilyen formákkal volt és volt külön mint a térképtűző olyan fogója.... nagyon sokáig játszott vele a kisfiam, most a kislányomon van a sor :)

5 éve vettük a Regio játékban. akkor 2300 ft-ért! tavaly ugyan nem láttam, de neten jófogáson volt fent ugyanez és volt másik fajta is!

Barátnőméknek is ezt adtuk ajándékba, ott is sikert aratott! elszöszmötölnek vele a gyerekek :)

2013. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Auchanben vettem 10 db-os kockát. Őuha műanyag, nem tudja szétrágni. Mindegyik minden oldalán van vmi figura. Egyenlőre tornyot építünk belőle, imádja.
2013. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!